МО 2021 - 2022 н. р.

Дата: 16 жовтня 2021 о 10:34, Оновлено 5 грудня 2021 о 21:31

шкільного МО вчителів початкових класів

Науково-методична проблема, над якою працюють вчителі МО:

«Професійна компетентність педагога як важлива складова розвитку нової школи»

Мета:

• Впровадження особистісно-орієнтованого та діяльнісного підходів в організації роботи членів ШМО.
  • Створення умов для успішного впровадження Концепції Нової української школи, Державного стандарту початкової освіти на засадах компетентнісного підходу.
  • Створення гуманного соціокультурного середовища для самовираження, самоактуалізації, самоствердження та самореалізації кожного вчителя, його повноцінного професійного розвитку й особистісного самостановлення.
  • Задоволення особистісних освітніх потреб вчителів.
  • Формування єдиного освітнього-методичного простору для професійного зростання педагогів

Керівник методичного об'єднання -  Сідак Оксана Михайлівна

1

Організаційне засідання ШМО вчителів початкових класів. Планування роботи на 2021-2022 н.р.

23.09. 2021р.

2

Освітнє середовище як  головний чинник  розвитку  особистості учня

18.11. 2021р.

3

Дистанційне навчання у початковій школі

17.02. 2022р.

4

Державна підсумкова атестація. Підсумок роботи методичного об’єднання за рік.

05.05. 2022р.

шкільного МО вчителів гуманітарного циклу

Науково-методична проблема, над якою працюють вчителі МО: Підвищення ефективності уроку через використання новітніх технологій з метою створення оптимальних умов для соціалізації учнів.

Мета роботи методичного об’єднання вчителів гуманітарного циклу:

• сприяння встановленню рівного доступу до повноцінного навчання різним категоріям учнів у відповідності до їх індивідуальних здібностей та потреб;
  • розвиток соціальної компетентності школярів на уроках у сучасній українській школі;
  • формування  конкурентоспроможного учня в умовах модернізації навчально-виховного процесу та створення умов для безпосереднього підвищення професійної компетентності педагогічних працівників

Керівник методичного об'єднання  - Гніздовська Іванна Йосифівна

Тема засідання

1

Організація навчально-виховної  роботи з метою підвищення інтересу та поглиблення знань учнів з предметів гуманітарного циклу  у 2021- 2022 н.р.

2

Краш-тест ідей як засіб стимуляції критичного мислення учнів.

3

Квест-технології впровадження в сучасній школі та перехід в онлайн.

4

Формування системи патріотичного виховання через освітньо-виховне середовище в умовах сучасної школи.

5

Інтеграція інноваційних методик викладання в освітній процес.

6

Підсумки роботи методичного об’єднання вчителів-філологів за 2021-2022 навчальний рік та складання перспективного плану на наступний рік.

шкільного МО класних  керівників

Науково-методична проблема, над якою працюють вчителі МО: «Майстерність класного керівника: його творча ініціатива, удосконалення методів, форм роботи з учнями»

Мета:

• створення сприятливих умов для всебічного розвитку дітей, їх адаптації в соціумі, формування демократичного світогляду, ціннісних орієнтирів, засвоєння морально-етичних норм, сприйняття власної індивідуальності, впевненості в собі, на усвідомленому виборі саме здорового способу життя, через пропаганду духовних надбань українського народу, через заходи, спрямовані на виховання любові до рідної землі, на осмислення самовизначенні у виборі професії, та на співпраці з батьками, з закладами охорони здоров’я та громадськими організаціями.

Керівник методичного об'єднання  - Комарницька Лідія Йосипівна

№ засідання

Відпвідальний

1

Організаційн засідання МО класних керівників. Планування виховної роботи ЗЗСО на 2021-2022 н. р.

2

Концептуальні засади НУШ: ключові компетентності, ціннісні орієнтири, очікувані результати

3

Розвиток ключових компетентностей в освітньому  просторі ЗЗСО

4

Національно-патріотичне виховання школярів – шлях до життєвої компетентності

5

Інтерактивні технології як засіб формування соціальних та громадянських компетентностей здобувачів освіти

6

Підсумки роботи МО класних керівників за 2021-2022 н.р.

План засіданьшкільного МО вчителів природничо-математичного циклу

Науково-методична проблема, над якою працюють вчителі МО:

Розвиток математичної та інформаційної компетентностей учнів через використання інформаційно-комунікативних технологій та оновлення змісту освіти.

Мета:

• продовжити роботу з новими підручниками за оновленими навчальними програмами і підбір відповідних методів та прийомів навчання; підготовка учнів до  ДПА;
  • удосконалення системи позакласної роботи різноманітними творчими завданнями;
  • постійна допомога молодим педагогам;
  • формування  конкурентоспроможного учня в умовах модернізації навчально-виховного процесу та створення умов для безпосереднього підвищення професійної компетентності педагогічних працівників.

Керівник методичного об'єднання  - Малетич Ольга Володимирівна

Відпвідальний

1

Ефективність роботи МО вчителів природничо-математичного циклу в минулому навчальному році. Обговорення плану роботи на 2021-2022 н.р.

2

Діагностика математичної підготовки учнів у 2021-2022 н.р. Математична грамотність. PISA-2022.

3

Використання проєктів у педагогічній практиці вчителів природничо-математичного циклу – сучасна тенденція особистісно зорієнтованої освіти.

4

Використання сучасної статистичної інформації у дослідницькій діяльності на уроках географії, математики.

5

Креативна педагогіка прийомів та методів ТВВЗ – теорії вирішення винахідницьких задач.

6

Простір освітніх лайфхаків: LEGO – TANGRAM на уроках природничо-математичного циклу.