Забезпечення наявності інформаційних систем для ефективного управління закладом освіти

Дата: 29 липня 2022 о 15:26, Оновлено 29 липня 2022 о 15:27

Способи комунікації між учасниками освітнього процесу Матківського ЗЗСО І-ІІст.-ЗДО ім. В. Марціва (проєкт)

З метою оперативного доведення інформації до відома адміністрації, вчителів, батьків, учнів Матківського ЗЗСО І-ІІ ст. – ЗДО ім. В. Марціва та забезпечення зворотного зв’язку існують різні способи комунікації між учасниками освітнього процесу:

1. Інформація для всіх учасників освітнього процесу висвітлюється на офіційному сайті школи https://matkivskiynvk.e-schools.info/, офіційних сторінках у соціальних мережах, посилання на які розміщено у закладці «Про наш навчальний заклад» → «Контакт» сайту школи.

2. Оперативне інформування колективу школи здійснюється через соціальні мережі у спільнотах та групах:

- для професійного та неформального спілкування адміністрації з учителями та іншими членами трудового колективу (кожна окремо);

- для публікування лише оголошень від адміністрації для всіх учасників освітнього процесу;

- для спілкування адміністрації закладу з класними керівниками;

- для спілкування адміністрації школи, вчителів та батьківських комітетів класів;

- для спілкування вчителів – членів окремих методичних комісій;

- для спілкування адміністрації школи;

- для спілкування учнівського самоврядування;

- для спілкування учнів між собою.

3. Для особистого (очного) спілкування батьків з класним керівником та вчителями-предметниками у школі проводяться батьківські збори. Двічі на рік (наприкінці кожного семестру) збори відбуваються у форматі індивідуальних зустрічей батьків та вчителів. У визначений адміністрацією час батьки мають можливість поспілкуватися з вчителями з приводу навчання дітей. Також вчителі самі можуть ініціювати таку зустріч з батьками, повідомивши про це класного керівника заздалегідь.

4. В окремих випадках батьки можуть зустрітися з вчителем особисто з ініціативи однієї із сторін не в часі батьківських зборів, їм необхідно домовитися про це особисто, через учня або класного керівника.

5. За необхідності, батьки й учні мають можливість звернутися до психолога Матківського ЗЗСО І-ІІ ст.-ЗДО ім. В. Марціва  за консультацією. Про час зустрічі із психологом батьки домовляються через класного керівника.

6. Для офіційного звернення до освітнього закладу усім охочим необхідно подати письмову заяву на ім’я директора Матківського ЗЗСО І-ІІ ст.-ЗДО ім. В. Марціва. Звернення до адміністрації через соціальні мережі не вважається офіційним та може бути не розглянуте адміністрацією гімназії.

7. Також усі охочі звернутися до адміністрації мають можливість заповнити форму зворотного зв’язку, яка розміщена у закладці «Зворотній зв’язок» на сайті школи.

8. Усі охочі можуть звернутися до директора школи особисто, мають можливість зробити це щовівторка з 14.00 до 17.00.