САМООЦІНЮВАННЯ ЗО

Дата: 31 травня 2021 о 20:34, Оновлено 27 лютого о 19:14

2023-2024 н. р.

Результати самооцінювання виконання критеріїв за індикаторами оцінювання освітніх і управлінських процесів та внутрішньої системи забезпечення якості освіти Матківського ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО ім. В. Марціва за напрямом  4  "Управлінські процеси закладу освіти"

Розпорядження про усунення порушень при проведенні  самооцінювання закладу освіти за за напрямом "Управлінські процеси закладу освіти"

Наказ   від .03.2024  року "Про затвердження рішень педагогічної ради  від .03.2023 щодо підсумків здійснення самооцінювання за напрямом "Управлінські процеси закладу освіти".

Витяг з протоколу педради

Аналітична довідка + висновок + рекомендації

ЗВІТ за результатами самооцінювання та спостереження за напрямом "Управлінські процеси закладу освіти".

Наказ від .01.2024 року  №10-О Про  створення робочої групи та  проведення самооцінювання за напрямом «Управлінські прцеси закладу освіти" з використанням ІАС «EvaluEd» в 2023-2024 н. р."

2022-2023 н. р.

Результати самооцінювання виконання критеріїв за індикаторами оцінювання освітніх і управлінських процесів та внутрішньої системи забезпечення якості освіти Матківського ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО ім. В. Марціва за напрямом 3 "Педагогічна діяльність педагогічних працівників закладу освіти"

Наказ від 30.06.2023 року №   -О "Про підсумки проведення самооцінювання якості освітньої діяльності за напрямом «Педагогічна діяльність педагогічних працівників закладу освіти»

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВДОСКОНАЛЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ЗА НАПРЯМОМ «ОЦІНЮВАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ»

ВИСНОВКИ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ВНУТРІШНЬОГО САМООЦІНЮВАННЯ

ПЕДАГОГІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ Матківського  ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО ім. В. Марціва

Витяг з протоколу засідання педагогічної ради

Критерії та індикатори оцінювання освітніх і управлінських процесів та внутрішньої системи забезпечення якості освіти Матківського ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО ім. В. Марціва за напрямом 3 "Педагогічна діяльність педагогічних працівників закладу освіти"

Результати анкетування

Результати анкетування педагогічних працівників

Результати анкетування батьків

Результати анкетування учнів/учениць

Алгоритм обрахунку анкет

Анкетування

Анкета для педагогічних працівників

Анкета для учня/ учениці

Анкета для батьків

Форма спостереження за проведенням навчального заняття

Форма вивчення педагогічної діяльності

Форма спостереження за виховним заходом

Джерело: Додаток 10 до наказу Державної служби якості освіти України від 09.01.2020  № 01-11/1 (в редакції наказу Державної служби якості освіти України від  27.08.2020 № 01-11/42)

Наказ від 20.01.2023року№10-О "Про створення робочої групи та проведення самооцінювання  професійної діяльності педагогічних   працівників   Матківського ЗЗСО І-ІІ ст.- ЗДО"

Самооцінювання в 2021-2022 н. р.

Наказ від 31. 08.  2022 року №49-0 "Про підсумки проведення комплексного самооцінювання освітніх і управлінських процесів Матківського ЗЗСО І-ІІ ст.- ЗДО"

НАПРЯМ 1. Освітнє середовище закладу освіти + Висновок 1

НАПРЯМ 2. Система оцінювання здобувачів освіти + Висновок 2

НАПРЯМ 3. Педагогічна діяльність педагогічних працівників закладу освіти + Висновок 3

НАПРЯМ 4. Управлінські процеси закладу освіти+ Висновок 4

Результати анкетування

Результати анкетування педагогічних працівників

Результати анкетування батьків

Результати анкетування учнів/учениць

Анкетування

Анкета для педагогічних працівників

Анкета для батьків

Анкета для учнів/учениць

Алгоритм обрахунку анкет

Напрям оцінювання 1. Освітнє середовище закладу освіти

Напрям оцінювання 2. Система оцінювання здобувачів освіти

Напрям оцінювання 3. Педагогічна діяльність педагогічних працівників закладу освіти

Напрям оцінювання 4. Управлінські процеси

Орієнтовні рівні якості освітніх та управлінських процесів:

Джерело:  Додаток 2 до Методики оцінювання освітніх і управлінських процесів закладу загальної середньої освіти під час інституційного аудиту, затвердженої наказом Державної служби якості освіти України від 09.01.2020 № 01-11/1 (в редакції наказу Державної служби якості освіти від 27.08.2020 № 01-11/42)

Наказ від 03.09.2021року№92-О "Про створення робочої групи та проведення самооцінювання закладу освіти в 2021-2022 н. р."

SWOT-аналіз за 2020-2021 н. р. Матківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – закладу дошкільної освіти імені Валерія Марціва