Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 11 чоловік

Накази за 2019-2020 н.р.

Дата: 22 червня 2021 о 09:17, Оновлено 23 червня 2021 о 11:19
Автор: Рик Я. В.

УКРАЇНА

ВІДДІЛ  ОСВІТИ

ТУРКІВСЬКОЇ  РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Матківський навчально – виховний  комплекс

«Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ст.-дошкільний навчальний заклад»

Турківської районної ради Львівської області

82563 с. Матків Турківський район Львівська область
 matkivskiynvk@ukr.net

____________________________________________________________________________________

Наказ

           06.03 2020 р.                                                                                    12-О    

Про підсумки проведення тижня

   української мови та літератури

        Відповідно до плану роботи школи та з метою сприяння розвитку продуктивного творчого мислення, стимулювання самостійності та ініціативності у саморозвитку, сприяння самовираження особистості, розвитку і підтримки творчої діяльності школяра, утвердження статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до свого народу, мови і традицій, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, підвищення рівня мовної освіти , загальної мовної культури,  вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка з 02.03.2020 року  по 06.03.2020  року вчителькою української мови та літератури Павлюх Н. Ю. був проведений предметний тиждень української мови та літератури, присвячений 206-й річниці з Дня народження Т.Г. Шевченка за темою «Тарас Шевченко: шлях до безсмертя»Мета тижня: залучення учнів до книги, формування розвиненого читача, сприяння вихованню естетичних смаків школярів, зацікавлення їх багатогранним світом культури та літератури, рідної мови.

     У рамках тижня української мови та літератури пройшли заходи:

1. Випуск стіннівки ( 9 клас).

2. Свято рідної мови « О,слово рідне, хто без тебе я» (привітання учнів 5 класу).

3. Гра «Мовознавче кафе «Словечко» (учні 5 – 9 класів).

4.Тематичний вечір «Світлиця Шевченкового Заповіту» (6 клас).

5.Свято  «Драма кохання Тараса Шевченка «Любові пам'ять незабутня»           ( 9 клас).

      На загальношкільній лінійці  було оголошено план проведення Шевченківського тижня. Щодня на перервах учні мали змогу прослухати пісні на слова Т.Г.Шевченка у виконанні сучасних українських співаків і гуртів: М.Бурмаки, І.Білик, В.Павлика, «Гайдамаки», «Мандри» тощо. У шкільній бібліотеці діяла тематична виставка «Нам треба твого голосу, Тарасе»  У рамках тижня відбувся конкурс читців-декламаторів поезій Т.Г.Шевченка між учнями 4 – 9 класів.  У 1-9 класах відбулися виховні години, присвячені Кобзареві. По закінченню Тижня активні учні були нагороджені грамотами.   

       Виходячи із вищезазначеного

НАКАЗУЮ:

1.Відзначити належну роботу в організації підготовки та проведення предметного тижня вчительку української мови та літератури Павлюх Н.Ю.

2.Керівнику методичного об’єднання вчителів гуманітарного циклу Павлюх Н.Ю. забезпечити розміщення матеріалів предметного тижня на шкільному сайті та узагальнити досвід роботи серед колег школи на шкільному методичному обєднанні вчителів гуманітарного циклу.о 13.03.2020 р.)

3.Контроль за виконанням  даного наказу покласти на заступника директора школи  з навчально - виховної роботи Павлюха  С.С.


  Директор:                                                М.М.Трийцятник

Ознайомлені:                   С.Павлюх                               Н.Павлюх


УКРАЇНА

ВІДДІЛ  ОСВІТИ

ТУРКІВСЬКОЇ  РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Матківський навчально – виховний  комплекс

«Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ст.-дошкільний навчальний заклад»

Турківської районної ради Львівської області

82563 с. Матків Турківський район Львівська область
 matkivskiynvk@ukr.net

____________________________________________________________________________________

Наказ

17.03 2020 року                                                                                                18 - О

 

    Про підсумки класно-узагальнюючого

контролю у 7 класі

 

    Відповідно до річного плану роботи школи в період з 17 лютого по 12 березня  2020 року директором НВК було проведено класно-узагальнюючий контроль у 7 класі, метою якого було визначення рівня загальноосвітньої підготовки, працездатності учнів, виконання режиму школи та єдиних вимог на уроках. Протягом контрольного періоду були відвідані уроки, перевірені зошити, щоденники, проведені бесіди з вчителями - предметниками.

В 7 класі навчається 8  учнів: 7 хлопчиків та 1 дівчинка. Класний керівник Гніздовська Іванна Йосифівна.

Протягом класно-узагальнюючого контролю було відвідано  11  уроків і написано контрольні роботи.

 Українську мова і літературу викладає вчителька Комарницька Л.Й. Вчителька  реалізує на уроках принципи науковості та доступності навчального матеріалу. З метою підвищення рівня знань учнів використовує різні види роботи на уроці: словникові диктанти, тестові завдання, а також застосовує опорні схеми під час вивчення нового матеріалу, що дає змогу розвивати творчі здібності дітей.  Вона проводить систематичне повторення навчального матеріалу, творчі самостійні роботи, формує на уроках вміння та навички учнів у контексті нової теми. Шляхом підбору речень, відповідно до теми уроку, вчителька забезпечує досягнення виховної мети уроку.

  Зарубіжну літературу викладає  Матковська О.М.Вчителька володіє  методикою проведення уроків, звертає  увагу на підвищення активності учнів , розвиток навичок читання тексту..

  Математику викладає Матківська Я.Ю.. Вчителька широко використовує самостійні роботи із самоконтролем, що одночасно є перевіркою виконання домашнього завдання учнів, включає в роботу весь клас. Діти виступають у ролі учня і вчителя. Вона глибоко  володіє навчальним матеріалом, має поставлену математичну мову. .

Німецьку мову  мову викладає Гніздовська  І.Й. Вона взаємопов’язує паралельне вивчення всіх видів мовленнєвої діяльності (читання, письмо, усне мовлення, аудіювання), створює доброзичливий мікроклімат на уроці, вміє зацікавити своїм предметом, формуючи особистісні потреби вивчення  німецької мови. Вчителька приділяє велику увагу диференціації та індивідуалізації навчання

Історію та географію   в 7 класі викладає Зубкович Й.Т. Уроки вчителя відповідають програмі.  У своїй роботі застосовує різні дидактичні матеріали.. Учитель прищеплює учням навички аналізу і встановлення причинно-наслідкових зв’язків, застосування на практиці проблемно-дослідницького підходу. Він   вчить самостійно працювати на  уроках з текстом підручника. Етапи уроку витримуються  за часом. Вчитель використовує наступні методи роботи: пояснення, бесіду, роботу з текстом підручника, є елементи диференційованого підходу до контролю якості знань.

Основ здоров’я навчає Трийцятник Г.М.. Відвідування уроків показало, що вчителька  підбирає зміст навчального матеріалу і методично відпрацьовує його на уроках, що триєдина дидактична мета уроку реалізується через вивчення основних понять, через широке узагальнення життєвих ситуацій. Вчить працювати учнів із підручником. Галина Миколаївна велику увагу приділяє самоосвітній діяльності учнів, прагне підтримувати постійний інтерес до предмета, стимулює творчий потенціал дитини.

    Перевірка  показала, що зошити  вчителями перевіряються регулярно, в більшості учнів знаходяться в  задовільному стані. 

  Перевірка щоденників показала, що щоденники учнів знаходяться у задовільному стані. В них є: інформація про вчителів, що викладають у класах,  розклад уроків на семестри. Ведеться запис домашніх завдань та виставляється поточне оцінювання. Спостерігається постійний зв'язок класного керівника з батьками. Класний керівник регулярно підписує щоденники учнів, виставляє поточні оцінки, систематично інформує батьків про відвідування і поведінку учнів.

Однак, мають місце випадки, коли учні допускають у записах граматичні помилки, а класний керівник не виправляє. Частина учнів нерегулярно записують домашні завдання.

   Результати навчальних досягнень учнів за І семестр показали, що найвищий рейтинг мають такі предмети, як музичне мистецтво, образотворче мистецтво,основи здоровя, фізична культура, трудове навчання. Останні місця в рейтингу займають алгебра, геометрія, українська мова та література.

За підсумком І семестру в класі не має учня , який би вчився на високий рівень. Більша частина учнів знизила рівень навчальної роботи. . Їм не вистачає систематичності у виконанні домашніх завдань, вміння зосередитися, бути активними на уроках.

На жаль,  в класі є учні , які можуть з’явитися без підготовки домашніх завдань, без зошита, ведуть записи безладно, неохайно, що призводить до зниження рівня знань. Ця група дітей мало читає, не використовує додаткову інформацію з предметів. На уроках не слухають, займаються сторонніми справами.

Протягом класно-узагальнюючого контролю адміністрація неодноразово відмічала низьку культуру спілкування учнів: Веклича А.., Ільницького Д., Височанського В.. Розмови між собою вони ведуть  з використанням жаргону. У мові  цих учнів з’являється ненормативна лексика. 

Виховна робота у класі будується на принципах поєднання діяльності класного керівника з органами учнівського самоврядування. Гніздовська І.Й. запланувала та проводить  виховні години, спрямовані на розвиток творчих здібностей дітей, прищеплення навичок здорового способу життя, на розвиток зацікавленості у результатах навчання.

Виходячи із вищезазначеного,

НАКАЗУЮ:

      1.     Учителям – предметникам, які викладають у 7 класі:

1.1.Звернути увагу на рівень підготовки учнями домашніх завдань.

1.2.Приділити особливу увагу учням, які можуть мати високий та достатній рівні навчальних досягнень, а також учням, які мають низький рівень навчальних досягнень, враховуючи диференційоване навчання.

1.3.Запроваджувати прогресивні педагогічні технології навчання.

2.Класному керівнику  Гніздовській І.Й..:

2.1.Систематично контролювати відвідування і поведінку учнів; вчасно сповіщати батьків про всі випадки порушення.

2.2.Контролювати наявність підписів батьків у щоденниках учнів, особливо тих, хто вимагає до себе підвищеної уваги.

2.3. Залучати органи самоврядування, батьків до роботи з підлітками.

2.4. Ознайомити батьків із результатами проведеного контролю (до 05.04 2020 року).

3.Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора НВК Павлюха С.С.

 

   Директор:                                                    М.Трийцятник

 

  Ознайомлені:                            С.Павлюх                                     І.Гніздовська 


 

УКРАЇНА

ВІДДІЛ  ОСВІТИ

ТУРКІВСЬКОЇ  РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Матківський навчально – виховний  комплекс

«Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ст.-дошкільний навчальний заклад»

Турківської районної ради Львівської області

82563 с. Матків Турківський район Львівська область
 matkivskiynvk@ukr.net

____________________________________________________________________________________

Наказ

17.03 2020 року                                                                                                          17 - О 

  Про підсумки класно - узагальнювального

контролю у 8 класі

  

      Згідно з річним планом роботи навчального закладу на 2019-2020 навчальний рік у період із 3 лютого по 12 березня проведено класно – узагальнювальний контроль у  8 класі. Метою контролю було: діагностика рівня навчальних досягнень учнів, їхньої працездатності, виконання режиму закладу та єдиних вимог до учнів. Протягом контрольного періоду були відвідані уроки, перевірені зошити, щоденники, проведено бесіди з учнями, вчителями, класним керівником.

 У класі навчається 12 учнів. Рівень відвідування школи учнями є задовільний. Три учні, а саме: Височанський Назар, Павко Ігор та Гніздовська Мар’яна в основному вчаться на високому рівні,  а  шість учнів - Пронів Тарас, Надич Діана, Комарницький Рустам, Марканич Михайло, Крамар Ольга і Лазор Іванна навчаються на достатньому рівні. Ці учні до уроків готуються не систематично, їм не вистачає наполегливості, самостійності та постійного контролю зі сторони батьків. 

   Українську мову та літературу і німецьку мову викладає Гніздовська І. Й. Вчителька старанно готується до проведення уроків. Добре продумує їх структуру, усі етапи уроків чітко сплановані, регламентовані у часі і носять пізнавальний характер для учнів. Методи і прийоми навчання учнів, що застосовуються на уроках обґрунтовано і є доцільними та ефективними. Темп навчальної роботи на уроках є достатньо високим. Учні на уроках зосереджені, їхня увага в більшості стійка на різних етапах уроків.  Іванна Йосифівна володіє методикою викладання німецької мови і забезпечує належний рівень успішності восьмикласників. Вміло урізноманітнює форми і методи роботи на уроках.  Вдало поєднує фронтальні, групові та індивідуальні форми роботи. Проведено діагностичні роботи з української мови та німецької мови. Учні здебільшого впорались із завданнями і показали такі результати:

 

Педмет

К-сть учнів у класі

К-сть присутніх

Рівень начальних досягнень

Середній бал

Високий

Достатній

Середній

Початко-вий

Українська мова

12

11

6

4

1

0

9,18

 

Німецька мова

 

12

 

11

 

5

 

5

 

1

 

0

 

8.8

       

   Математики навчає Рик Я. В. і забезпечує належний рівень викладання предмета. Володіє інноваційними формами й методами викладання математики. Системно використовує комп’ютерні технології навчання. Часто практикує роботу учнів у групах, що сприяє розвитку в учнів навиків самостійно виконувати роботу. Вправи та завдання до уроків добирає такі, щоб кожна з них вимагала розумового напруження, мала пізнавальне значення. Методи і прийоми навчання учнів, що застосовуються на уроках обґрунтовано і є доцільними. Темп навчальної роботи на уроках математики достатньо високий. Раціонально використовує кожну хвилину уроку. Учні на уроках зосереджені, їхня увага - в більшості стійка. Вчителька вміє підтримувати ділову обстановку і дисципліну учнів шляхом диференційованого навчання. Добре знає навчальні можливості класу і домагається, щоб кожен учень досяг максимально можливих для нього результатів. Проведено діагностичну роботу з алгебри. Учні показали такі результати: 

 

Педмет

К-сть учнів у класі

К-сть присутніх

Рівень начальних досягнень

Середній бал

Високий

Достатній

Середній

Початко-вий

Алгебра

12

10

3

4

3

0

7,5

   Англійську мову викладає Височанський Р.І.  Він на високому рівні володіє англійською мовою і методикою її викладання. Його уроки логічно побудовані, чільне місце в яких належить організаційно – вступній частині: психологічний настрій, організація уваги, мотивація навчання, актуалізація знань. Навчання та спілкування з учнями ведеться англійською мовою. Весь освітній процес спрямовує на формування в учнів комунікативних вмінь та навичок. З метою активізації мовної діяльності вдало використовує таблиці, роздавальний матеріал, навчальні ігри. Вчитель чітко планує, який лексичний та граматичний матеріал учні мають засвоїти на уроці. Системно працює над виробленням в учнів навичок говоріння, читання, діалогічного і монологічного мовлення. Значну увагу приділяє формуванню в учнів усвідомлення ролі англійської мови в житті людини.

    Вчителька зарубіжної літератури Матковська О.М. має високу професійну підготовку та володіє методикою викладання предмета. Велику увагу приділяє формуванню духовного світу учнів, загальнолюдських цінностей; людської гідності, поваги до родинних обрядів, толерантності, неприємності до зла та жорстокості. Вміло поєднує процес навчання з вихованням. Належну увагу приділяє формуванню в учнів умінь і навичок зв’язного мовлення через написання творів, переказів, листів до героїв та ін.

     Географію і історію викладає Зубкович Й.Т. Вчитель добре володіє програмовим матеріалом.  На кожному уроці звертається до карти. Він упевнений, що найважливішою умовою підвищення ефективності уроку є впровадження новітніх форм і методів роботи: робота з атласом, контурними картами; порівняльний метод, спостереження, досліди, екскурсії. Проведено діагностичну роботу з географії та історії. Учні показали такі результати: 

 

Педмет

К-сть учнів у класі

К-сть присутніх

Рівень начальних досягнень

Середній бал

Високий

Достатній

Середній

Початко-вий

Історія

України

12

10

1

8

1

0

8,2

 

Географія

 

12

 

11

 

0

 

8

 

2

 

0

 

7,2

     Основи здоров’я викладає Трийцятник Г. М.   Вона  на високому рівні володіє предметом  і методикою його викладання Відвідані уроки свідчать, що восьмикласники свідомо осмислюють свою поведінку у надзвичайних ситуаціях. Її уроки мають практичну спрямованість і побудовані на засадах інтеграції теоретичних і практичних знань, наповнені статистичними даними.  Належну увагу приділяє виробленню практичних навичок в наданні долікарської допомоги, моделей безпеки чи небезпеки у побуті, у транспорті, у лісі, на вулиці. В учнів формує алгоритм поведінки в непередбачуваних ситуаціях. Усвідомлення учнями алгоритмів поведінки дає можливість їм послідовно і логічно діяти при потребі. Практичні навики учнів закріплюються в ситуативних задачах. Галина Миколаївна послідовно проводить позакласну роботу. Проведені нею позакласні заходи дають великий емоційний заряд дітям і сприяють свідомому осмисленню своєї поведінки і прагненню до ведення здорового способу життя 

    Під час контролю учнівські зошити з української мови, української літератури, німецької мови, математики, англійської мови перевірялися своєчасно. Вчителі Гніздовська І.Й., Рик Я.В., Височанський Р.І. регулярно і об’єктивно перевіряють наявність і якість виконання класних і домашніх робіт, звертають увагу на культуру записів, охайність ведення зошитів. Деякі учні використовують коректор, що є порушенням єдиного мовного режиму.

   Результати перевірки ведення учнівських щоденників показали, що в усіх учнів є щоденники, але наповнюваність оцінок в них недостатня. В двох учнів у щоденниках протягом тижня немає жодної оцінки. В щоденниках вчителі мало роблять зауважень, рідко виставляються оцінки за контрольні, тематичні   та практичні роботи.

Виходячи з вищесказаного та з метою усунення недоліків,

 НАКАЗУЮ: 

  1. Вчителям – предметникам

  2. Ширше практикувати проведення нестандартних уроків, використовуючи новітні технології навчання;

  3. Проводити поглиблене повторення учнями раніше вивченого матеріалу;

  4. Вчасно виставляти оцінки у щоденники за контрольні і практичні роботи.

  5. Вчителям української мови та літератури, зарубіжної літератури більше уваги звертати на розвиток комунікативних здібностей  шляхом залучення учнів до читання художньої літератури.

  6. Класному керівникові Цапу І.С.:

  7. Домагатися кращого ведення учнями щоденників.

  8. Приділяти особливу увагу учням, що навчаються нижче своїх можливостей, тримаючи постійний зв’язок з вчителями -  предметниками та батьками учнів.

4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора школи Павлюха С.С.

     Директор                                   М. Трийцятник

     З наказом ознайомлені:                          С.Павлюх                                    І.Цап


УКРАЇНА

ВІДДІЛ  ОСВІТИ

ТУРКІВСЬКОЇ  РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Матківський навчально – виховний  комплекс

«Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ст.-дошкільний навчальний заклад»

Турківської районної ради Львівської області

82563 с. Матків Турківський район Львівська область
 matkivskiynvk@ukr.net

____________________________________________________________________________________

Наказ

17.03 2020 року                                                                    18 - О

 

   Про підсумки перевірки ведення

 щоденників учнями 3-9 класів
 

   На виконання річного плану роботи закладу освіти, з метою контролю  за станом ведення щоденників учнями та за якістю перевірки їх  класними  керівниками , а також  з  метою підвищення рівня  освітнього  процесу   і відповідальності учнів за навчання  директором навчального  закладу була проведена перевірка учнівських щоденників у 3-9 класах.

Мета перевірки  був контроль таких аспектів:

- наявність у щоденниках розкладу уроків, відомостей про вчителів;

- заповнення титульної сторінки;

- регулярність записів домашніх завдань;

- систематичність перевірки щоденників класними керівниками;

- регулярність виставлення оцінок вчителями;

- контроль класних керівників за перевіркою щоденників батьками;

- охайність ведення щоденників.

У 3-му класі навчається 7 учнів, класний  керівник  Матковська Марія Іванівна. Щоденники мають всі  учні. Стан ведення знаходиться на достатньому рівні. Більшість записів виконані охайно.  Класний керівник веде облік навчальних досягнень учнів, робить відповідні записи для батьків про поведінку дитини під час уроків, про проведення бесід на канікулярний період тощо.   Але виявлені такі недоліки, як неохайний вигляд щоденника у Шестакова Андрія, відсутність підписів батьків у Данилевича Сергія, виправлення записів коректором у Мельникович Лариси.

Під час перевірки щоденників у 4-му класі перевіркою встановлено, що з присутніх учнів щоденники мають всі. Класний керівник Білинська Наталія Олександрівна систематично працює з дитячими щоденниками, а саме: простежується щоденний облік оцінювання; використовує епістолярний стиль спілкування з батьками, де зауважує про поведінку дитини під час перебування в школі, обліковує проведені бесіди з попередження дитячого травматизму, записує оголошення для батьків тощо. Але були виявлені деякі недоліки у веденні щоденників учнями: у Кузана Степана, Павка Марка, Лях Ярини залишилися невиправлені помилки в ПІБ вчителя та назві предметів. Веклич Антоніна не записала розклад уроків на поточний тиждень.Перевірка виявила, що в 5 класі рівень ведення щоденників має задовільну оцінку. У класі 11 учнів, щоденники мають всі. Слід наголосити, що простежується систематичність контролю з боку класного керівника Рик Ярослави Вікторівни, яка досконало перевіряє щоденники учнів, виправляє помилки в підписах титульних сторінок, ПІБ учителів тощо. Ведеться облік проведених бесід з попередження дитячого травматизму, є оголошення для батьків, в цілому простежуються підписи класного керівника та батьків, велика кількість поточних оцінок. Але у Ковача Сергія щоденник має неохайний вигляд.    В Улича Віталія немає підписів батьків за останній місяць .

У 6-му класі щоденники мають всі учні. Більшість школярів бережливо та відповідально ставляться до своїх щоденників.  Класний керівник Трийцятник Галина Миколаївна здійснює систематичний контроль щодо ведення щоденників учнями.

Гніздовська Іванна Йосифівна є молодим спеціалістом, третій рік роботи   класного керівництва у 7 класі. У минулому навчальному році стан ведення щоденників мав незадовільний рівень. Що також можна пояснити не тільки відсутністю досвіду класного керівника, а й природними даними учнів класу. Більшість дітей абсолютно не підлягають контролю батьків, байдуже ставляться до навчання, а тому й не мають відповідального ставлення до шкільних речей, особливо щоденника. У класі 8 учнів, щоденники мають всі. Нажаль, стан ведення щоденників у в цьому навчальному році залишається низьким.  Систематично простежуються недоліки в роботі класного керівника з щоденниками учнів.

Не систематична робота з щоденниками простежується  в роботі класного керівника 8 класу Цапа Ігора Станіславовича.  Щоденники мають всі учні. Стан ведення знаходиться на задовільному рівні. Класний керівник стежить за результатами учнів та повідомляє про них батьків шляхом виставлення оцінок з усіх предметів за певний період на сторінки щоденників. Постійно ведеться облік проведених бесід з БЖД. Так у щоденнику Мельниковича  Дмитра  виявлено, що на деяких сторінках тижня  взагалі немає ніяких записів, а класний керівник залишив свій підпис; аналогічна картина на наступних  сторінках, де записи часткові, а підпис вчителя є. Оцінок в щоденниках учнів майже немає. Щоденники Матківського Віталія, Мельниковича Дмитра, Проніва Тараса  насичені великою кількістю помилок, на які ніхто не звертає уваги.     

Учні 9-го класу щоденники мають всі. Класний керівник Комарницька Лідія Йосипівна виправила помилки на титульних сторінках. Контроль здійснює своєчасно. Стан ведення щоденників знаходиться на задовільному рівні. Мельникович Михайло не завжди своєчасно заповнює сторінки щоденника, майже не записує домашнє завдання, хоча класний керівник часто звертає письмовими зауваженнями на це увагу. У його  щоденнику не вистачає великої кількості підписів батьків.

 Виходячи з вищезазначеного,

НАКАЗУЮ:

 1. Вказати на недостатній рівень виконання посадових обов’язків класного керівника , вказаних у даному наказі, щодо перевірки ведення учнівських щоденників. Березень . Павлюх С.С. 

2. Зміст довідки та даного наказу детально обговорити   на засіданні шкільного методичного об’єднання класних керівників.

Квітень. Цап І.С.

3. Учителям-предметникам систематично фіксувати в учнівських щоденниках одержані під час уроків оцінки учнів.

Постійно. Вчителі-предметники

4. Класним керівникам щотижнево здійснювати перевірку щоденників школярів, вимагати своєчасної перевірки від батьків та слідкувати за виставленням оцінок вчителями у щоденники, а також грамотним оформленням записів у щоденниках учнями закладу освіти.

Постійно. Класні керівники

5. Заступнику директора з НВР Павлюху С.С.    тримати на контролі процес усунення недоліків  та ведення учнівських щоденників.

Постійно. Павлюх С.С.

6. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора школи з НВР Павлюха  С.С.

 

     Директор                                             Трийцятник М.М.

З наказом ознайомлені:                            С.Павлюх                                    І.Цап


 

УКРАЇНА

ВІДДІЛ  ОСВІТИ  ТУРКІВСЬКОЇ  РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Матківський навчально – виховний  комплекс

«Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ст.-дошкільний навчальний заклад»

Турківської районної ради Львівської області

82563 с. Матків Турківський район Львівська область   matkivskiynvk@ukr.net

____________________________________________________________________________________

Наказ

12.06 2020 року                                                                                                38 - О                                                              

 

   Про підсумки методичної роботи

з педагогічними працівниками

у 2019-2020 навчальному році

 

   Методична робота в Матківському НВК у 2019-/2020 навчальному році організовувалася згідно із вимогами Законів України "Про освіту", "Про повну загальну середню освіту", річного плану роботи школи і спрямована на реалізацію науково-методичної проблеми закладу освіти «Забезпечення умов самореалізації особистості учня  відповідно до її здібностей та інтересів».

Головними напрямами методичної роботи в 2019/2020н. році були такі завдання:

  • науково-методичний супровід забезпечення вимог Державних стандартів;

  • удосконалення фахової майстерності і кваліфікації педагогічних кадрів, підвищення їх психолого-педагогічної компетентності;

  •    забезпечення психолого-педагогічного та науково-методичного супроводу освітнього процесу;

  • підвищення якості знань учнів засобами впровадження сучасних форм і методів роботи;

  • організація роботи з обдарованими дітьми через діяльність, курсів за вибором, підготовку та проведення олімпіад, участі у різноманітних конкурсах, турнірах, змаганнях;

  • мотивація педагогів до використання сучасних підходів в організації освітньої роботи, спрямованих на формування життєвих і предметних компетентностей;

  • удосконалення психолого-педагогічної освіти вчителів;

  • сприяння виробленню в учителів умінь і навичок удосконалення самоосвітньої діяльності;

  • вдосконалення традиційних  та пошук нових  ефективних форм роботи. 

  • професійне становлення молодих вчителів тощо.

У школі вироблена система навчально-методичної діяльності, спрямованої на реалізацію освітнього кредо: через співпрацю педагога та учня, високий рівень духовної культури спілкування – до пізнання навколишнього світу в усій його гармонії.

    Методична робота закладу будується на діагностичній основі, має практичну спрямованість, відзначається як традиційними так і новітніми підходами, поєднанням індивідуальних, групових, колективних форм роботи з вчителями.

   Тематика теоретичних та практичних занять із педагогічними працівниками, засідань шкільних методичних об'єднань підпорядкована методичній проблемі закладу. Ця система вдало поєднує різноманітні аспекти: організаційні, психолого-педагогічні, роботу з кадрами, роботу з учнями та їхніми батьками, зміцнення матеріально-технічної бази, стимулювання педагогів та учнів до самовдосконалення та самореалізації.

    Педагогічний колектив Матківського НВК працює у Верхньовисоцькому локальному освітньому окрузі, а в школі діють методичні об’єднання вчителів початкових класів (кер. Матковська М.І.), класних керівників (кер. Цап І.С.), методична група вчителів гуманітарного циклу (кер. Павлюх Н.Ю.) та методична група вчителів природничого циклу (кер. Матківська Я.Ю.).

    Методична робота школи в  основному реалізується через проведення відкритих уроків, де вчителі йдуть до свого колеги з тим, щоб побачити нову, але вже добре відпрацьовану ним методику, яка дає високий кінцевий результат чи запрошують на відкритий урок – експеримент, коли  нова методика тільки–но складається та опрацьовується. 

  Значну роль в організації шкільної методичної роботи відіграє педагогічна рада, на засіданнях якої розглядаються питання ефективності викладання предметів, виховної роботи, впровадження перспективного педагогічного досвіду.    

     Протягом року на базі школи відбулося методичні засідання Верхньовисоцького освітнього округу вчителів 4 класів, зарубіжної літератури та фізики.  . На МО вчителів  розглядалися питання вивчення, узагальнення та впровадження передового педагогічного досвіду шляхом проведення тренінгів та обміну думок. Слід відзначити, що питання, обрані МО, є актуальними, відповідають сучасній педагогічній концепції, витікають із проблемної теми школи. Це ефективно було відображено при проведенні виховного заходу вчителями 4 і 3 класів Білинською Н.О. та Матковською М.І. Змістовно пройшло засідання МО вчителів зарубіжної літератури, де вчитель Матковська О.М. поділилась своїм досвідом, ефективно провівши відкритий в 6 класі

   В березні вчителем .Павлюхом С.С. проведено відкритий урок з фізики у 8 класі в формі експериментального дослідження.      На відкритому уроці шкільного методичного об’єднання вчителів гуманітарного циклу вчителька . Павлюх Н.Ю. продемонструвала використання інтелектуально – динамічної гри як важливого засобу формування предметних компетентностей з української мови. 

   Згідно з річним  планом роботи  школи з метою поглиблення знань учнів,  розвитку їх  ініціативи та творчості проведені  предметні тижні: «Свято осені» - учнями 3 і 4 класі (вч. Матковська М.І. та Білинська Н.О.); «Світлиця Шевченкового заповіту» - учнями 9,6і 5 класів (вч. Павлюх Н.Ю.). Не проведені предметні тижні із фізики та зарубіжної літератури.

   Протягом 2019-2020 н. р. належна увага з боку адміністрації школи приділялась росту педагогічної майстерності вчителів через самоосвітню діяльність, курсову перепідготовку та атестацію педагогічних працівників.

   Відповідно до плану пройшли курсову перепідготовку педагоги: Цап І.С., Матківська Я.Ю., Матковська О.М.

    У 2019-2020 навчальному році проатестовано Матковську О.М., Павлюха С.С., Павлюх Н.Ю. на підтвердження вищої кваліфікаційної категорії, а Матковську М.І. на підтвердження тарифного розряду та звання «старший учитель», Білинську Н.О. на присвоєння І кваліфікаційної категорії.      

     В зв’язку з призупинення освітнього процесу через оголошення карантинних заходів  у березні –  травні місяці не проведені методичні засідання, а   учні не мали змоги взяти участі в конкурсах «Кенгуру», «Колосок весняний» та «Левеня». 

      Важливою складовою методичної роботи у школі є робота з обдарованими дітьми, яка відобразилася у результативності участі школярів в учнівських олімпіадах, які проводилися протягом 2019-2020 н.р.:

  • Височанська Марія (9 кл) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (вчитель  Височанський Р.І.);

  • Височанський Назар (8 клас) – ІІІ місце  у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (вчитель  Височанський Р.І.);

  • Надич Діана (8 кл) - ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології (вчитель Трийцятник М.М.);

  • Гніздовська Мар’яна (8 кл) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (вчитель Гніздовська І.Й.);

  • Созанська Соломія (9 кл) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії (вчитель Трийцятник М.М.);

  • Надич Діана (8 кл) - ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з основ християнської етики (вчитель Трийцятник Г.М.);

  • Ваньовська Ірина (9 кл) - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики (вчитель  Павлюх С.С.).

    Разом з тим слід відмітити, що графік взаємовідвідування  уроків було виконано не повністю. Керівники МО не дотримувалися графіку проведення  засідань. У планах їхньої роботи немає аналізу роботи за минулий навчальний рік. Не завжди висвітлюється їх робота на сайті школи та мережі Фейсбук А також недостатньо велась робота  предметними МО з цілеспрямованої підготовки учнів для участі в районних предметних олімпіадах 

     Виходячи з вищесказаного та з метою подальшого вдосконалення роботи з педагогічними працівниками, підвищення рівня та результативності методичної роботи у закладі освіти

 

НАКАЗУЮ:

 

1.    Керівникам шкільних методичних об’єднань Матківській Я.Ю. , Павлюх Н.Ю, Цап І. С. Матковській М.І.:

1.1.  Не допускати фактів неналежного ведення документації та організації роботи методоб’єднань.

1.2.  Висвітлювати матеріали проведених заходів на сайті школи та мережі Фейсбук;

13  На засіданні предметних груп обговорити питання щодо посилення роботи з обдарованими учнями. 

2. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Павлюху С.С. посилити контроль за методичною роботою в школі, забезпечувати належну організацію методичної роботи з педагогічними працівниками відповідно до плану методичної роботи та  річного плану роботи навчального закладу.

 

         Директор:                                                                   М. Трийцятник 

 

Ознайомлені:                                 С.Павлюх                                     М.Матковська                                   

       Я. Матківська                           І.Цап                                          Н.Павлюх   


    

.

УКРАЇНА

ВІДДІЛ  ОСВІТИ  ТУРКІВСЬКОЇ  РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Матківський навчально – виховний  комплекс

«Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ст.-дошкільний навчальний заклад»

Турківської районної ради Львівської області

82563 с. Матків Турківський район Львівська область   matkivskiynvk@ukr.net

____________________________________________________________________________________

Наказ

12.06 2020 року                                                                                         39 – О

 

    Про перевід учнів 1-8 класів у

наступні  класи 

 

 

Відповідно до Законів України «Про освіту» ,  «Про повну загальну середню освіту»,  рішення педагогічної ради (протокол № 10 від 11.06 2020 року)

НАКАЗУЮ:

1. Перевести у наступні класи таких учнів:

 

  У другий клас

 

Василечко Яну

Веклича Івана

Веклич Іванну

Лазора Артема

Мадиняк Ангеліну

Матковську Людмилу

Шестакову Анастасію

 

Бурчин Інесу

Матківського Володимира

Чичерського Дмитра

 

У третій клас

 

Анастасина Дмитра

Гнатишина Артура

Гніздовську Яну

Данилевича Івана

Матківську Ангеліну

Созанську Марію

 

Батрина Василя

Білинського Михайла

Улича Богдана

Зубкович Марію

Ільницьку Софію

 

У четвертий клас

 

Анастасина Назара

Білинського Маряна

Височанського Назара

Данилевича Сергія

Мельникович Ларису

Фединця Євгена

Шестакова Андрія

 

Ільницьку Василину

Малетича Святослава

Марусяк Ангеліну

Коваль Валентину

 

У п’ятий клас

 

Веклич Антоніну

Ільницького Андрія

Комарницького Анатолія

Кузана Степана

Лазор Маряну

Лях Ярину

Мадиняк Вікторію

Надич Аліну

Павка Марка

Созанського Івана

Стегуру Яну

Ільницького Василя

Ільницьку Василину

 

У шостий клас

 

Батрин Тамілу

Василечко Марію

Василечко Тетяну

Гніздовську Діану

Ковача Сергія

Кузана Дмитра

Матківського Євгена

Мельникович Маряну

Мельниковича Павла

Надич Василину

Улича Віталія

 

У сьомий клас

 

Височанську Анастасію

Височанську Діану

Гнатишина Богдана

Ільницьку Валентину

Комарницького Михайла

Лазора Івана

Марусяка Романа

Матківську Наталію

Матківського Юрія Мих

Матківського Юрія Анатол

Стегуру Андрія

Шестакова Олександра

 

У  восьмий клас

 

Білинського Андрія

Веклича Андрія

Веклич Маряну

Височанського Василя

Зубковича Андрія

Ільницького Дмитра

Улича Івана

Шестакова Василя

 

У девятий клас

 

Височанського Назарія

Веклич Іванну

Гніздовську Маряну

Лазор Іванну

Крамар Ольгу

Комарницького Рустама

Матківського Віталія

Марканича Михайла

Мельниковича Дмитра

Надич Діану

Павка Ігоря

Проніва Тараса

 

2. Класним керівникам впорядкувати особові справи   учнів, зробивши відповідні записи.

 

3. Контроль за виконанням даного наказу  покласти на заступника директора школи Павлюха С.С.

 

    Директор:                                                М.М.Трийцятник

 

   Ознайомлений:                  С.Павлюх


УКРАЇНА

ВІДДІЛ  ОСВІТИ  ТУРКІВСЬКОЇ  РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Матківський навчально – виховний  комплекс

«Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ст.-дошкільний навчальний заклад»

Турківської районної ради Львівської області

82563 с. Матків Турківський район Львівська область   matkivskiynvk@ukr.net

_________________________________________________________________

Наказ

12.06 2020 року                                                                                         40– О

 

   Про підсумкові контрольні роботи

      за 2019-2020 н. р.

     Відповідно до плану роботи закладу освіти на навчальний рік, Положення про внутрішкільний  контроль  та з метою проведення порівняльного аналізу підсумкових контрольних робіт з поточним та семестровим оцінюванням, вчителями було проведено письмові контрольні роботи  в умовах карантину. На підставі даних проведеного контролю було встановлено наступне:  

Предмет

Клас

Вчитель

Кількість  учнів

Рівень навчальних досягнень

Серед

ній бал

За спис

ком

Вико     нували роботу

%

Почат

ковий

(1,2,3)

Серед

ній

(4,5,6)

Достатній

(7,8,9)

Висо

кий

(10,11, 12)

 

Мате

матика

2-А

Ільницька М.О.

6

6

100

 

 

 

 

 

2-Б

Зубрицька А.О.

5

5

100

 

 

 

 

 

3-А

Матковська М.І.

7

6

86

 

 

1

5

10,5

3-Б

Зубрицька А.О.

4

2

50

 

 

2

 

8,5

4-А

Лях М.К

11

9

82

 

 

6

3

9,0

4-Б

Сідак О.М.

4

4

100

 

 

2

2

9,5

5

Рик Я.В.

11

10

100

 

1

7

2

8,4

6

Матківська Я.Ю.

12

12

100

 

2

2

8

    9,1

Алгебра

7

Матківська Я.Ю.

8

5

63

 

1

4

 

7,2

8

Рик Я.В.

12

9

75

 

2

3

4

8,7

9

Рик Я.В.

8

8

100

 

2

2

4

8,7

Геометрія

7

Матківська Я.Ю.

8

4

50

 

 

4

 

7,8

8

Рик Я.В.

12

9

75

 

2

2

5

7,7

9

Рик Я.В.

8

8

100

 

2

2

4

8,7

Німе цька

мова

5

Гніздовська І.Й.

11

10

91

 

3

1

6

8,7

6

Гніздовська І.Й.

12

6

50

 

1

3

2

8,3

7

Гніздовська І.Й.

8

5

63

 

3

1

1

7,0

8

Гніздовська І.Й.

12

5

42

 

2

3

-

6,9

9

Гніздовська І.Й.

8

8

100

 

1

1

6

8,8

Україн

ська мова

2-А

Ільницька М.О.

6

6

100

 

 

 

 

 

2-Б

Зубрицька А.О.

5

5

100

 

 

 

 

 

3-А

Матковська М.І.

7

7

100

 

 

 

7

10,9

3-Б

Шпилько Г.Й.

4

0

0

 

 

 

 

 

4-А

Лях М.К.

11

8

73

 

 

6

2

8,3

4-Б

Сідак О.М.

4

4

100

 

 

2

2

8,8

5

Павлюх Н.Ю.

11

0

0

 

 

 

 

 

6

Павлюх Н.Ю.

12

0

0

 

 

 

 

 

7

Комарницька

Л.Й.

8

2

25

 

 

2

 

7,5

8

Гніздовська І.Й.

12

8

67

 

1

2

5

9,1

9

Павлюх Н.Ю.

8

0

0

 

 

 

 

 

Україн

ська літера

тура

4-А

Лях М.К.

11

11

100

 

 

6

5

9,1

4-Б

Сідак О.М.

4

4

100

 

 

2

2

8,7

5

Павлюх Н.Ю.

11

0

0

 

 

 

 

 

6

Павлюх Н.Ю.

12

0

0

 

 

 

 

 

7

Комарницька

Л.Й.

8

0

0

 

 

 

 

 

8

Гніздовська 

І.Й.

12

6

50

 

1

2

2

8,4

9

Павлюх Н.Ю.

8

0

0

 

 

 

 

 

Природознавство

3-А

Матковська М.І.

7

2

29

 

 

 

2

11,5

3-Б

Зубрицька А.О.

4

0

0

 

 

 

 

 

4-А

Білинська Н.О.

11

0

0

 

 

 

 

 

4-Б

Сідак О.М.

4

3

75

 

 

2

1

8,4

5

Зубкович Й.Т.

11

8

72

 

1

2

5

9,1

Англійська мова

3-А

Височанський Р.І.

7

2

29

 

 

2

 

9

3-Б

Ільницька М.Г.

4

0

0

 

 

 

 

 

4-А

Височанський Р.І.

11

0

0

 

 

 

 

 

4-Б

Ільницька М.Г.

4

4

100

 

 

2

2

9,5

5

Височанський Р.І.

11

1

9

 

 

 

10

10

6

Височанський Р.І.

12

8

67

 

 

6

2

8,8

7

Височанський Р.І.

8

6

75

 

 

2

4

7,3

8

Височанський Р.І.

12

8

67

 

 

6

2

8,6

9

Височанський Р.І.

8

7

88

 

 

2

5

10

Всесвітня історія

6

Зубкович Й.Т.

12

10

83

 

3

5

2

7,6

7

Зубкович Й.Т.

8

8

100

 

4

4

 

6,9

8

Зубкович Й.Т.

12

10

83

 

 

7

3

9,0

9

Зубкович Й.Т.

8

8

100

 

1

2

5

9,1

Геогра фія

6

Зубкович Й.Т.

12

11

92

 

2

6

3

8,3

7

Зубкович Й.Т.

8

8

100

 

3

5

 

7,0

8

Зубкович Й.Т.

12

10

83

 

 

8

2

8,8

9

Зубкович Й.Т.

8

8

100

 

 

4

4

9,0

Історія Укра  їни

7

Зубкович Й.Т.

8

8

100

 

4

4

 

6,9

8

Зубкович Й.Т.

12

10

83

 

 

7

3

8,9

9

Зубкович Й.Т.

8

8

100

 

 

3

5

9,6

Фізика

7

Павлюх С.С.

8

0

 

 

 

 

 

 

8

Павлюх С.С.

12

0

 

 

 

 

 

 

9

Павлюх С.С.

8

0

 

 

 

 

 

 

Правознав ство

9

Зубкович Й.Т.

8

8

100

 

 

4

4

8,9

Зару біжна

літера

тура

5

Матковська О.М.

11

8

73

 

3

4

2

8,6

6

Матковська О.М.

12

5

42

 

1

1

3

8,8

7

 

Матковська О.М

8

6

75

 

1

4

1

7,7

8

. Матковська О.М.

12

8

67

 

1

1

6

9,3

9

Комарницька Л.Й.

8

7

88

 

 

3

4

9,7

Осно ви

здо ровя

5

Трийцятник Г.М.

11

9

82

 

 

2

7

9,8

6

Трийцятник Г.М.

12

10

83

 

 

3

7

9,9

7

Трийцятник Г.М.

8

4

50

 

1

2

1

8,3

8

Трийцятник Г.М.

12

11

92

 

 

3

8

9,4

9

Трийцятник Г.М.

8

8

100

 

 

2

6

10,5

Біоло гія

6

Трийцятник М.М.

12

11

92

3

1

3

4

7,2

7

Комарницька Л.Й.

8

2

25

 

 

2

 

8,0

8

Трийцятник М.М.

12

8

67

 

 

5

3

9,3

9

Трийцятник М.М.

8

8

100

 

1

2

5

9,1

Хімія

7

Трийцятник М.М.

8

4

50

 

2

1

1

7,3

8

Трийцятник М.М.

12

11

92

 

3

3

5

8,1

9

Трийцятник М.М.

8

7

88

 

1

3

3

8,9

    Підсумкові контрольні роботи були проведені своєчасно згідно з графіком з більщлсті предметів, звіти подано для узагальнення директору школи. Вчителі мають розроблені відповідним чином комплекти завдань для контрольних робіт. У новому навчальному році  має бути сформовано новий підхід до методів дистанційного навчання, спрямований на підвищення пізнавальних потреб учнів. Результати контрольних робіт  засвідчили  набутий рівень знань та умінь учнів з теоретичної та практичної підготовки. Найбільші показники високого рівня мають переважно дисципліни гуманітарного циклу. Вцілому по навчальному закладу розбіжність в оцінюванні знань учнів при виконанні підсумкових контрольних робіт з показниками І семестру свідчить про те, що учні могли виконувати завдання з допомогою дорослих.

Враховуючи  зазначене вище, 

НАКАЗУЮ:

1.Затвердити  результати директорських контрольних робіт. Із загальним середнім балом -  8,65.

2.Вчителям – предметникам спланувати на вересень 2020-2021 н. р.  дидактичні заходи на формування в здобувачів освіти відповідних компетентностей на належному рівні.

3.Головам методичних обєднань  проаналізувати результати пілсумкових контрольних робіт, спланувати заходи і виконати їх на покращення наявних результатів.

4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора школи з навчально – виховної роботи Павлюха С.С.

  Директор:                                   М.М.Трийцятник

Ознайомлені:                       С.Павлюх                                         М.Матковська

             Я.Матківська                            Н.Павлюх 


Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.