Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 11 чоловік

Накази про ТБЖ за 2021-2022р. (продовження)

Дата: 4 липня 2022 о 09:23, Оновлено 4 липня 2022 о 09:25
Автор: Рик Я. В.

Україна

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ  І НАУКИ  УКРАЇНИ

Матківський  заклад загальної середньої  освіти І-ІІ ст. – заклад дошкільної освіти

імені  Валерія  Марціва

Козівської сільської  ради  Стрийського району Львівської області

82563 с. Матків  вул.. Пукеци,23 Стрийський  район Львівська область
 matkivskiyzzso@gmail.com

НАКАЗ

 

30.05.2022                                                                                   № 41-0

 

 

Про систему роботи з охорони

праці, безпеки життєдіяльності,

профілактики травматизму

та  виробничої санітарії

 

 

На виконання Законів України «Про освіту», «Про охорону праці», «Про пожежну безпеку», «Про дорожній рух», «Про санітарно-епідемічне благополуччя населення», Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 25.09.2020 №2205, наказу Міністерства освіти України «Про затвердження Положення про  організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти» від 26.12.2017 №1669, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.01.2018 за №100/31552, наказу по школі №84-0   від 31.08 2022  «Про організацію роботи з охорони праці» та з метою створення безпечного освітнього середовища, профілактики травматизму учасників освітнього процесу у закладі була організована система роботи з охорони праці, безпеки життєдіяльності та виробничої санітарії, яка знаходиться під щоденним контролем адміністрації школи, вчителів та  класних керівників.

Із метою організації роботи із підготовки закладу освіти до нового навчального року, вжито заходи щодо приведення інженерно-технічних комунікацій, устаткування, обладнання у відповідність до чинних стандартів, правил, норм. На початок 2021/2022 навчального року було  оформлено дозвіл на роботу у новому навчальному році, на підставі акту прийому готовності закладу освіти до нового навчального року. Перевірено наявність інструкцій з охорони праці, безпеки життєдіяльності та посадових обов’язків працівників. Наказами по школі призначені відповідальні за організацію роботи з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності, попередження дитячого травматизму, відповідальних за електро-, газогосподарство, пожежну безпеку. Усі відповідальні особи забезпечують виконання організаційно-технічних заходів, упровадження державної системи стандартів безпеки праці, беруть участь у проведенні адміністративно-громадського контролю з питань охорони праці,  організовують з відповідними органами державного нагляду контроль та обстеження робочих місць, проведення та оформлення журналів інструктажів. У школі ведуться необхідні журнали реєстрації всіх видів інструктажів із питань охорони праці працівників і учнів школи, відпрацьована програма вступного інструктажу з охорони праці для працівників і учнів школи. Адміністрацією школи, завгоспом, завідуючими кабінетів, постійно здійснюється контроль за забезпеченням нормального функціонування школи, навчальних та пришкільних будівель. Підходи до будинку, в’їзди й входи, проїзди й доріжки мають тверде покриття, щодня прибираються, утримуються в належному стані. У зимовий час ігрові майданчики, доріжки, щаблі сходів  щодня очищалися від снігу й льоду, а також посипалися піском. Каналізації закриті кришками.

Організація роботи з охорони праці контролюється директором школи, завгоспом, які є відповідальними  за створення безпечних умов освітнього процесу. Керівник впроваджує в діяльність закладу нормативних документів з охорони праці, проводить навчання з охорони праці, перевірку знань педагогів, перевіряє проведення інструктажів, займається розробкою й оформленням інструкцій безпеки життєдіяльності, організацію роботи комісії для оформлення актів-дозволів на роботу в навчальних приміщеннях. Адміністрація школи здійснює адміністративно-громадський контроль з охорони праці та роботу з розв’язання  трудових спорів, вирішує питання безпеки життєдіяльності в освітньому середовищі.

Щорічно, відповідно до наказу МОН України від 18.04.2006 №304 «Про затвердження Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах, установах, організаціях, підприємствах, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07 липня 2006 р. за №806/12680 (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки №1514 від 22.11.2017 №378 від 26.03.2013 № 1514 від 22.11.2017) проводиться навчання працівників школи з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності, попереджені травматизму та пожежної безпеки.

Для зниження впливу шкідливих факторів на життя та здоров’я працівників, учнів школи в кабінетах передбачено проведення інструктажів  перед початком занять, лабораторних і практичних робіт. У  кабінетах, на видному місці, розміщені інструкції та пам’ятки з безпеки життєдіяльності й охорони праці.

На засіданні педагогічної ради, протокол №01, від 31.08.2021 року, затверджено річний план роботи школи на навчальний рік, де передбачені заходи з охорони праці, безпеки життєдіяльності, попереджені травматизму  та виробничої санітарії.

Формування навичок безпечної поведінки, збереження та зміцнення здоров’я учнів – це основний напрям роботи школи. З цією метою в школі вивчаються Правила дорожнього руху, проводиться Тиждень безпеки руху, Тиждень охорони праці та безпеки життєдіяльності, об’єктові тренування, навчання з домедичної підготовки. Успішним є поєднання роботи з охорони життя й з проведенням занять із безпеки життєдіяльності, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій, відпрацюванням елементів евакуації учнів зі школи. У закладі оформлено куточки з охорони праці, безпеки життєдіяльності, цивільного захисту, план евакуації. Класними керівниками постійно проводяться бесіди та онлайн-бесіди з учнями, батьками щодо збереження життя і здоров’я. У батьківських групах, учнівських чатах, поширюються методичні матеріали «Як діяти при виникненні надзвичайних ситуацій в умовах воєнного часу», «Війна, евакуація, небезпека», «Правила безпеки під час війни», «Попередження травматизму». «Безпека дітей під час війни», «Правила поводження під час обстрілу», «Підозрілі небезпечні предмети», «Увага! Повітряна тривога», «Вибухонебезпечні предмети» тощо.

На уроках української мови учні долучаються до написання диктантів з безпеки життєдіяльності, санітарії та гігієни: «Як уберегтися від пожежі», «Що взяти з собою в укриття», «Грип», «Дотримуємось карантинних заходів». Для учнів молодших класів проводяться інтерактивні  ігри «Вогонь – друг чи ворог», конкурси малюнків. У закладі розроблено інструктажі з безпеки життєдіяльності для учнів під час канікул і святкових днів.

На виконання вимог наказу Міністерства охорони здоров’я України від 23.07.2002 №280 «Щодо організації проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08 серпня 2002 року за № 639/6927, та Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21 травня 2007 року № 246, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 липня 2007 року за № 846/14113, керівник закладу організував проходження вакцинації працівниками закладу освіти, про що свідчать відповідні документи. Періодично класними керівниками ведеться  профілактична роз’яснювальна робота з учнями щодо дотримання обмежень задля запобігання поширенню СОVID-19, профілактики шлунково-кишкових захворювань, норм виробничої санітарії, попередження травмування, поведінка в умовах підвищення температури повітря, попередження перегрівання на сонці, дій у випадках надзвичайних ситуацій.

Питання охорони праці постійно обговорюється на нарадах при директорові, педагогічних радах. Питання безпеки життєдіяльності  учнів також обговорюється на батьківських зборах, при особистих зустрічах і розмовах. Переважно діти травмуються  вдома. У дорожньо-транспортні пригоди учні школи не потрапляли. Випадків травматизму виробничого характеру серед працівників не зафіксовано.

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Визнати роботу педагогічного колективу з охорони праці, безпеки життєдіяльності, профілактики травматизму та  виробничої санітарії,  задовільною.

2.Працівникам школи:

2.1. Дотримуватися вимог Законів України «Про освіту», «Про охорону праці», «Про пожежну безпеку», «Про дорожній рух», «Про санітарно-епідемічне благополуччя населення», Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 25.09.2020 №2205, наказу Міністерства освіти України «Про затвердження Положення про  організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти» від 26.12.2017 №1669, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.01.2018 за №100/31552

                                                                                        Постійно

2.2. Забезпечити ведення журналів інструктажів, журналів реєстрації нещасних випадків, оформлення повідомлень про нещасні випадки,  оформлення актів розслідування нещасних випадків, оформлення повідомлень про наслідки нещасних випадків тощо.         Класні керівники,                             Малетич О.В.

                                                                                        Постійно

3.Класним керівникам:

3.1.Проводити роз’яснювальну, просвітницьку роботу із здобувачами освіти щодо правил безпечної поведінки, збереження життя і здоров’я, заходи із профілактики дитячого травматизму, бесіди про дотримання правил безпеки з вибухонебезпечними предметами, піротехнічними засобами, тематичних занять із питань профілактики отруєнь грибами, дикими рослинами тощо.

                                                                                      Відповідно планів

3.2. Спланувати роботу щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності учнями класу.

                                                                                      Протягом 2022/2023 року

3.3. Провести та записати інструктажі, бесіди із безпеки життєдіяльності на літні канікули  з учнями класу.

                                                                                        До 13.06.2022

3.4.Проводити, для учнів та їх батьків, роз’яснювальну, просвітницьку роботу, заходи із профілактики захворювань, дотримання Санітарного регламенту, карантинних заходів тощо.

                                                                                            Постійно

4.Завгоспу школи Матківському І.Й.:

4.1.Провести ревізію системи водопостачання, каналізації, тепломережі в закладі

                                                                                             До 01.08.2022

4.2.Контролювати дотримання правил безпеки життєдіяльності, охорони праці, технічними працівниками школи.

                                                                                            Постійно

4.3.Контролювати чергування технічного персоналу в навчальних кабінетах, приміщеннях, харчоблокові на території закладу.

                                                                                            Постійно

4.4. Здійснювати візуальний огляд приміщень закладу: стелі, підлоги, сходів, меблів, техніки, комунікацій, території закладу тощо.

                                                                                              Щоденно

4.5. Забезпечити школу засобами протипожежної  безпеки, гігієни та  санітарії.

                                                                                              Постійно

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

    Директор:                                                   Михайло  Трийцятник

 

 

З наказом ознайомлені:                           О.Малетич                       І.Матківський

Україна

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ  І НАУКИ  УКРАЇНИ

Матківський  заклад загальної середньої  освіти І-ІІ ст. – заклад дошкільної освіти

імені  Валерія  Марціва

Козівської сільської  ради  Стрийського району Львівської області

82563 с. Матків  вул.. Пукеци,23 Стрийський  район Львівська область
 matkivskiyzzso@gmail.com

НАКАЗ

30.05 2022                                                                                                          №40-0

Про підсумки підготовки

з ЦЗ за 2021/2022 н.р.

і завдання  на 2022/2023 н.р.

 

 

На виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2022 р. №179-р «Про організацію функціонування єдиної державної системи цивільного захисту в умовах воєнного стану», Кодексу цивільного захисту України зі змінами і доповненнями, постанови КМУ від 26.01.2015 № 18 «Про Державну комісію з питань ТЕБ та НС», (із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 603 від 08.09.2016, № 322 від 11.05.2017, №100 від 21.02.2018, № 931 від 15.11.2019, №222 від 11.03.2020, розпорядженням КМ №336-р від 25.03.2020, Постановами КМ №340 від 15.04.2020 № 826 від 09.09.2020 № 1074 від 04.11.2020), Постанови КМУ від 30.10.2013 № 841 «Про затвердження Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру» (із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 905 від 30.11.2016 №905 від 30.11.2016, № 711 від 12.08.2020), наказу ДСНС України від 12.07.2016 № 335 «Про затвердження Примірного переліку документів з питань цивільного захисту, що розробляються центральними і місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання», наказу Міністерства освіти і науки України  № 1400 від 21.11.2016 «Про затвердження Положення про функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту», наказу Міністерства Внутрішніх Справ України від 28.11.2019  № 991, «Про затвердження Порядку організації та проведення спеціальних об'єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 січня 2020 р. за № 46/34329, листів, розпоряджень управління освіти, протягом 2021/2022 навчального року проводилась системна робота з цивільного захисту в закладі  освіти.

При вирішенні питань цивільного захисту основні зусилля закладу були спрямовані на переведення системи цивільного захисту закладу на роботу в особливий період, воєнний стан з метою захисту  усіх учасників освітнього процесу. Аналіз  підготовки цивільного захисту свідчить, що План основних заходів на 2021/2022 навчальний рік в  частково  виконано:

- проводилось інформування учасників освітнього процесу про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій,  межі поширення, наслідки, способи та методи захисту, дії у зоні надзвичайної ситуації;

- здійснено заходи щодо захисту учасників освітнього процесу при виникненні надзвичайних ситуацій;

- проведено інвентаризацію об'єктових матеріальних резервів для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій і ліквідації наслідків;

- проводилось інформування щодо порушення функціонування закладу та переведення його в роботу в дистанційному режимі;

- проводилась робота щодо запобігання надзвичайних ситуацій техногенного, природного та екологічного характеру і реагування у разі їх виникнення;

- забезпечувалось належне виконання рішень начальника Цивільного захисту Міністерства освіти і науки України щодо подальшого вдосконалення Цивільного захисту галузі, навчання у сфері цивільного захисту підпорядкованого особового складу, завчасне і якісне інформування всіх учасників освітнього процесу і працівників закладу з питань цивільного захисту;

- забезпечувалась необхідна готовність сил і засобів до евакуації учасників освітнього процесу і працівників  у  особливий період, воєнний стан;

- приведено у готовність до дій за призначенням засоби оповіщення і зв’язку об’єктів цивільного захисту;

- розроблені заходи і вносяться необхідні корективи до плануючої документації цивільного захисту щодо завчасного проведення профілактичної роботи на попередження надзвичайних ситуацій;

- навчальний рік у школі з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності здійснюється відповідно до нормативних документів.

Основні зусилля у розв’язанні питань цивільного захисту спрямовувалися на забезпечення готовності працівників та учнів до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, можливих терористичних проявів,на особливий період, воєнний стан, організацію навчання учнів та постійного складу навчального закладу відповідно з чинними програмами цивільного захисту, на організацію навчання їх правилам поведінки та основним способам захисту від наслідків надзвичайних ситуацій, прийомам надання домедичної допомоги тощо. Підготовка з цивільного захисту учнів школи проводилася під час вивчення курсів «Основи здоров’я» у 1-9-х класах;  онлайн – заняттях класними керівниками .

Протягом 2021/2022 навчального року організовувалась робота щодо розвитку й удосконалення цивільного захисту об’єкту, проводився ряд заходів щодо мінімізації поширення коронавірусної хвороби COVID-19 серед учнів та працівників  школи.

У школі наявні Плани та схеми евакуації особового складу, учнів, майна у разі виникнення надзвичайних ситуацій, до постійного складу доведено евакуаційні заходи. Однак матеріально-технічне забезпечення закладу - недостатнє, працівники та учні не забезпечені засобами радіаційного та хімічного захисту органів дихання та шкіри тощо. Недостатнім є забезпечення методичними посібниками, в основному заняття проводяться за матеріалами навчальних програм «Основи здоров’я»,  відеоматеріалами.

У цілому, школа до тимчасового функціонування у надзвичайних ситуаціях підготовлена. Проведено перевірку стану місць евакуації учасників освітнього процесу. У школі  відсутні бомбосховище  та підвальні приміщення. Потребують подальшого вирішення питання щодо оновлення та поповнення матеріально-технічної бази, забезпечення постійного складу працівників засобами радіаційного та хімічного захисту тощо.

    Відповідно до вказаного вище,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Головним завданням цивільного захисту у школі у 2022/2023 навчальному році вважати підвищення готовності   до проведення заходів щодо попередження і зниження негативних наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, можливих терористичних проявів, організованого переведення системи цивільного захисту з мирного часу на особливий період, воєнний стан.

2. Основні зусилля  педагогічному колективу  зосередити на:

- своєчасному виявленні передумов для виникнення надзвичайних ситуацій і негайному їх усуненню;

- своєчасному плануванні заходів і дій сил ЦЗ в разі виникнення надзвичайних ситуацій; встановленні системи оповіщення й інформування співробітників і учнів про загрозу виникнення НС;

- формуванні в населення умінь користуватися індивідуальними та колективними засобами захисту і правильно діяти в разі виникнення НС.

3.Підготовку  працівників ЗО здійснювати безпосередньо за місцем роботи;

4. Під час проведення занять особливу увагу приділяти відпрацюванню порядку дій у різних екстремальних ситуаціях як в навчальному  закладі, так і в побуті, наданню само- та взаємодопомоги, виконанню комплексу заходів  із  запобігання виникненню надзвичайних ситуацій.

                                                                                            Постійно

5.Додатково для підвищення рівня знань з питань техногенної  безпеки та надзвичайних ситуацій використовувати систему навчання  у  галузі охорони праці, вступні, первинні, позапланові та цільові інструктажі.

                                                                                               Постійно

6.Забезпечити участь всіх учасників освітнього процесу у проведенні заходів цивільного захисту. При цьому особливу увагу слід звернути на формування у свідомості кожного учасника особистої відповідальності за дотримання норм та правил безпечної поведінки та вимог безпеки життєдіяльності.

                                                                                            2022/2023 рік

7.Вчителям основ здоров’я:

7.1.Забезпечити участь учнів у дитячо-юнацьких спортивно-військових патріотичних іграх та змаганнях ;

                                                                                                      Згідно графіку

7.2.Систематизувати навчально-методичну літературу, роздатковий, дидактичний матеріали з питань цивільного захисту, основ медичних знань та основ здоров’я.

                                                                                                      Протягом року

7.3. Проводити серед учасників освітнього процесу освітньо-просвітницьку роботу спрямовану на відпрацювання практичних дій на запобігання виникненню надзвичайних ситуацій воєнного, техногенного, природного характеру, вчинення терористичного акту, а також запобігання інфекційним захворюванням, масовим ядерним, хімічним отруєнням та вірусним захворюванням COVID-19.

                                                                                                        Протягом року

8. Розмістити даний наказ на сайті школи та довести його до відома всіх учасників освітнього процесу.                                                        Рик Я.В.

9. Контроль за виконанням цього  наказу покласти на  заступницю директора  Матківську О.В.

 

 

     Директор:                                             Михайло  Трийцятник

 

 

З наказом ознайомлені:                     О.Матківська                                Я.Рик

Україна

МІНІСТЕРСТВО  ОСВІТИ І  НАУКИ  УКРАЇНИ

Матківський  заклад загальної середньої  освіти І-ІІ ст – заклад дошкільної освіти

імені  Валерія  Марціва

Козівської сільської  ради  Стрийського району Львівської області

82563 с. Матків  вул.. Пукеци, 23 Стрийський  район Львівська область
 matkivskiyzzso@gmail.com

____________________________________________________________________________________

НАКАЗ

30.05 2022                                                                                              № 39-0

 

 

Про безпеку життєдіяльності

учасників освітнього процесу в

період літніх канікул

 

 

На виконання Законів України «Про освіту», «Про охорону праці», «Про пожежну безпеку», «Про дорожній рух», наказу Міністерства освіти України «Про затвердження Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти» від 26.12.2017 №1669, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.01.2018 за №100/31552, Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-ІХ «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», наказу №42 від 25.05 2022 по відділі освіти, культури, молоді  та спорту Козівської сільської ради,  у зв’язку із закінченням навчального року, рішення педагогічної ради (протокол №11 від 26.05 2022 року) та з метою посилення контролю за збереженням життя й здоров’я здобувачів освіти в умовах воєнного стану, здійснення заходів з охорони праці, безпеки життєдіяльності, цивільного захисту, попередження надзвичайних ситуацій  в період літніх канікул

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Класним керівникам:

1.1. Провести, дистанційно, первинні інструктажі з безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу та бесіди щодо безпеки життєдіяльності під час літніх канікул в умовах воєнного стану, про дотримання обмежень задля запобігання поширенню COVID-19, правил пожежної безпеки, електробезпеки, безпеки дорожнього руху, профілактики шлунково-кишкових захворювань, правил поведінки в громадських місцях, а також поводження з незнайомими людьми та предметами, вибухонебезпечними предметами, хімічними речовинами, користування громадським транспортом, попередження травмування на об’єктах залізничної інфраструктури, правилах поводження під час повітряних тривог, обстрілів, на річках і водоймах, поведінки в умовах підвищення температури повітря, попередження випадків перегрівання на сонці, дій у випадку надзвичайних ситуацій, з надання домедичної допомоги потерпілим у разі нещасних випадків тощо за відповідними інструкціями з реєстрацією в журналах.

                                                                                               До 10.06.2022

1.2. Провести роз’яснювальну роботу з батьками, усиновлювачами та опікунами учнів щодо попередження нещасних випадків під час літнього відпочинку, збереження життя і здоров’я.

                                                                                             До 10.06.2022

1.3. Контролювати місце і умови перебування дітей в період літніх канікул в умовах воєнного стану.

                                                                                              Постійно

2. Завгоспу школи:

2.1. Забезпечити контроль за дотриманням режиму в закладі освіти на період літніх канікул.

                                                                                            До 01.09.2022

2.2. Провести позапланові інструктажі зі сторожами  та черговими щодо додержання правил пожежної та техногенної безпеки, а також збереження майна.

                                                                                            До 13.06.2022

3. Даний наказ розмістити на сайті школи  та довести його до відома педагогів  та  здобувачів  освіти.                                                             Рик Я.В.

3. Контроль за виконанням наказу покладаю на заступницю директора школи з виховної  роботи  Матківську О.В.

 

 

Директор:                                                      Михайло  Трийцятник

 

 

З наказом ознайомлені:                        Я.Рик                               О.Матківська

 

                                    І.Матківський

 

 

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.