УКРАЇНА
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТУРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Матківський навчально – виховний комплекс
«Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ст.-дошкільний навчальний заклад»
Турківської районної ради Львівської області
82563 с. Матків Турківський район Львівська область matkivskiynvk@ukr.net
____________________________________________________________________________________
Наказ
25.08 2020 року 45 – О
Щодо викладання навчальних предметів
у 2020 – 2021 н. р.
Відповідно д листа МОН України № 1/9-430 від 11.08 2020 року «Методичні рекомендації про викладання навчальних предметів у ЗЗСО у 2020-2021 н. р. а також у зв’язку із початком 2020-2021 навчального року,
НАКАЗУЮ:
1. Всім педагогічним працівникам опрацювати лист МОН України «Методичні рекомендації про викладання навчальних предметів у ЗЗСО у 2020-2021 н. р.», підготовлені спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», щодо викладання своїх навчальних предметів у 2020-2021 н. р.
2. Даний наказ довести до відома всього педагогічного колективу закладу освіти.
3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора школи з навчально – виховної роботи Павлюха С.С.
Директор: М.М.Трийцятник
Ознайомлений: С.Павлюх
УКРАЇНА
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТУРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Матківський навчально – виховний комплекс
«Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ст.-дошкільний навчальний заклад»
Турківської районної ради Львівської області
82563 с. Матків Турківський район Львівська область matkivskiynvk@ukr.net
_________________________________________________________________
Наказ
31.08 2020 року 73-О
Про організацію методичної роботи
в навчальному закладі
З метою покращення методичної роботи з педагогічними кадрами навчального закладу, підвищення рівня освітнього процесу та самоосвіти педагогічних працівників, здійснення грунтовного аналізу діяльності педагогічного колективу вцілому і окремих педагогів, забезпечення їх готовності до опрацювання проблемних питань педагогічної діяльності,
НАКАЗУЮ:
1. Продовжити роботу колективу школи над єдиною проблемою «Забезпечення умов самореалізації особистості відповідно до її здібностей та інтересів».
2. Затвердити такий склад методичної ради школи:
- голова методичної ради, заступник директора навчального закладу Павлюх С.С. ;
- секретар атестаційної комісії , «старший учитель», вчитель вищої кваліфікаційної категорії Ільницька М.О.;
- голова МО вчителів початкових класів , «старший учитель» Матковська М.І. ;
- голова МО вчителів природничо – математичного циклу, вчитель вищої кваліфікаційної категорії , «старший учитель» Матківська Я.Ю. ;
- вчитель вищої кваліфікаційної категорії Височанський Р.І.
3. Призначити керівниками МО таких вчителів:
- класних керівників Цапа І.С.;
- вчителів початкових класів Матковську М.І.;
-вчителів природничо – математичного циклу Матківську Я.Ю. ;
- вчителів гуманітарного циклу Павлюх Н.Ю.
4. Керівникам методичних об’єднань організувати роботу згідно плану, узагальнити досвід роботи кращих вчителів, висвітлювати їх роботу на нарадах, семінарах, круглих столах, педагогічних радах тощо.
5. Визначити такий склад інформаційно-методичної групи:
- Рик Я.В. – вчитель математики та інформатики;
- Ільницька М.Г. – вчитель інформатики та початкових класів;
-Анастасин І.І. – педагог-організатор;
6. Даний наказ довести до відома всього педагогічного колективу навчального закладу.
7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
Директор: М.М. Трийцятник
Ознайомлені:
С.С. Павлюх
М.О. Ільницька
Я. Ю. Матківська
І.Цап
Я.Рик
М.І.Матковська
Р.Височанський
Н.Павлюх
М.Г.Ільницька
І.Анастасин
Г.Трийцятник
УКРАЇНА
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТУРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Матківський навчально – виховний комплекс
«Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ст.-дошкільний навчальний заклад»
Турківської районної ради Львівської області
82563 с. Матків Турківський район Львівська область matkivskiynvk@ukr.net
_________________________________________________________________
Наказ
16.11 2020 р. 96-О
Про підсумки класно-узагальнюючого
контролю у 9 класі
Відповідно до плану роботи школи на 2020-2021 н. р., в період з жовтня по листопад директором школи Трийцятником М.М. було проведено класно-узагальнюючий контроль у 9 класі, метою якого було визначення рівня навчальних досягнень учнів, їх працездатності, виконання режиму школи та єдиних вимог на уроках. Протягом контрольного періоду відвідані уроки, проведені бесіди з класним керівником, учнями, анкетування учнів. Учням 9 класу не вистачає систематичності у виконанні домашніх завдань, Вони, як правило, неактивні на уроках. На жаль, є учні, які з'являються без підготовки домашніх завдань, без зошитів, ведуть записи неохайно, на уроках не слухають, займаються сторонніми справами. Це учні Мельникович Д. , Матківський В., Комарницький Р., Пронів Т. На уроках технологій, вчителька Малетич О.В. приділяє увагу створенню найсприятливіших умов для навчання, виховання і розвитку учнів, обов'язково враховуючи їхні індивідуальні нахили, здібності, інтереси, звертається увага на розуміння й осмислення виконуваних операцій. Уроки вчительки чітко продумані. Використовується наочність, необхідні інструменти та прилади, додатковий ілюстративний матеріал. Заняття проводяться на творчому рівні. На уроках фізичної культури, вчитель Цап І.С.,перед уроком проводить інструктаж щодо дотримання ТБ з обладнанням, націлює учнів на активність та результативність виконаної роботи. На уроках фізкультури учні 9-го класу виконують велику кількість навчальних та розвиваючих вправ Одночасно звертається увага на точність та правильність і осмислення виконуваних фізичних вправ. Етапи уроку чітко продумані, завдання розробляються різної складності, з урахуванням індивідуальних особливостей дітей. Проте вчителю потрібно працювати над вдосконаленням культури спілкування учнів і дотримуватись запланованих етапів уроку. На уроці інформатики Рик Я.В.застосовує як індивідуальні форми роботи з учнями, так і групові. На достатньому науковому рівні пояснює матеріал, на науковій основі базувалось повторення. Відсутність постійного контролю за рівнем знань учнів, виконання ними домашніх завдань призводить до ігнорування дев’ятикласниками необхідності підготовки до уроків та активної роботи під час навчальних занять.
|
Вчителька математики Рик Я.В. приділяє увагу створенню сприятливих умов для навчання математики. Вона звертає увагу на розуміння й осмислення виконуваних операцій, раціонально використовує кожну хвилину, правильно підбирає матеріал, за основу у навчанні математики бере рівневу диференціацію математичних завдань. Позитивним у роботі є те, що засобами змісту предмета, раціональних методів і технологій навчання вона формує в учнів самостійність мислення, світосприйняття, вміння висловлювати своє розуміння тих чи інших математичних понять..
Вчитель історії та географії Зубкович Й.Т. на уроках звертає увагу на розуміння та осмислення виконуваних операцій. Завдання розробляються різної складності , установлення причинно-наслідкових зв'язків. Стан формування наукового світогляду та критичного мислення учнів на уроках та в позаурочній діяльності задовільний. Учитель достатньо уваги приділяє роботі з підручником, джерельною базою, практикує поетапне закріплення навчального матеріалу, працює над усуненням прогалин у знаннях, уміннях і навичках учнів. Аналіз відвіданих уроків продемонстрував, що вчителем упроваджуються інтерактивні форми роботи: робота в групах, тестові завдання. Педагог демонструє достатній ступінь науковості, використовує сучасну інформацію. Основою системи роботи є лекційно-практична система, за допомогою якої учням прищеплюються навички аналізу і встановлення причинно- наслідкових зв’язків. Та часто вчитель застосовує одноманітну подачу нового матеріалу, метод викладання – інформативно - повідомляючий, що призводить до зниження пізнавальної активності учнів на уроці. Вчитель не використовує потенціал бібліотеки,навчальних карт , учні не мають атласів
Отже, можна зробити висновок, що учні 9-го класу мають потенціал для навчання, але не завжди його реалізовують. Цьому заважають постійні запізнення окремих учнів на початок першого уроку, запізнення протягом робочого дня.
Нерегулярне і об'єктивно неякісне виконання класних і домашніх робіт, низька культура записів. Певна кількість учнів, за аналізом охоплення учнів читанням у шкільній або сільській бібліотеках, не отримувала книжок протягом місяців..
Проведення письмових тематичних атестацій показує , що учні не завжди підготовлені, про це свідчать низькі бали при оцінюванні. Протягом класно-узагальнюючого контролю я неодноразово відмічав низьку культуру спілкування учнів. Розмови між собою вони ведуть часто з використанням жаргону. Один до одного ставляться без поваги. У мові учнів з'являються обороти ненормативної лексики.
А 9-й клас - це період завершення навчання у середній ланці школи, перехід від старшого підліткового до раннього юнацького віку, період який прийнято описувати як «вік другого народження особистості». Цей період закінчується виникненням особливої особистісної освіти, яка визначається терміном «самовизначення» та характеризується усвідомленням себе в якості члена суспільства та свого значення у житті. В психічному старшого підлітка значно змінюється внутрішня позиція, спрямованість у майбутнє стає основною направленістю особистості, у центрі уваги інтересів та планів школяра знаходиться проблема вибору власного майбутнього.
Виховна робота у 9 класі будується на принципах поєднання діяльності класного керівника Цапа І.С. з органами учнівського самоврядування. Класним керівником спланована робота, яка ставить за мету:
-
Формування особистості – патріота України , який усвідомлює свою належність до сучасної цивілізації;
-
Виховання особистості демократичного світогляду й культури, яка не порушує прав і свобод людини;
-
Забезпечення умов для самореалізації особистості, відповідно до її здібностей, суспільних та власних інтересів.
Для реалізації мети заплановано виховні години, спрямовані на розвиток творчих здібностей дітей, прищеплення навичок здорового способу життя, на розвиток зацікавленості у результатах навчання. На жаль, результати досить неоднозначні. Виховні години не дають бажаного результату і є нецікавими для учнів. Проводяться, як правило, у вигляді бесід.
Щодо діяльності органів учнівського самоврядування, то в 9 класі вони носять формальний характер.
Учнівські щоденники ведуться не систематично, учні не завжди записують у них домашні завдання, не дають вчителям- предметникам на низькі бали.
Виходячи з вищезазначеного
НАКАЗУЮ:
1. Учителям-предметникам, які викладають у 9 класі:
1.1. Звернути увагу на рівень підготовки учнями домашніх завдань.
Постійно
1.2. Приділити особливу увагу учням, які можуть мати достатній рівень навчальних досягнень, а також учням, які мають низький рівень навчальних досягнень, враховуючи диференційоване навчання.
Постійно
1.3. На основі усного опитування учнів, аналізу контрольних робіт, співбесіди з учнями виявити прогалини у їхніх знаннях (у засвоєнні конкретних тем, розділів навчальної програми, понять, законів, правил).
До 15.12.2020 р.
1.4. Спланувати індивідуальну роботу з учнями, що відстають у навчанні, зокрема учнівську взаємодопомогу.
До 15.12.2020 р.
1.5. Широко і постійно використовувати диференційований підхід у навчанні з урахуванням індивідуальних особливостей учнів, ступеня їх навчальної підготовки, природних задатків та інтересу.
1.6. Володіти засобами запобігання стомлюваності учнів.
1.7. Дотримуватись в організації навчання на уроці принципу гуманізму, який передбачає прояв обнадійливого співчуття до хворих, кволих, невпевнених у собі дітей, позитивних емоцій, радості співпраці, взаєморозуміння.
1.8. Прагнути до об’єктивності оцінки навчальної праці учнів та її результативності як засобу стимулювання їх до ініціативи, активності, творчості.
2. Класному керівнику Цапу І.С.:
2.1. Продовжувати працювати над формуванням правової свідомості учнів у розрізі виконання Закону України « Про повну загальну середню освіту» та дотримання правил для учнів;
2.2. Продовжити роботу по формуванню класного колективу та активізації роботи органів учнівського самоврядування.
2.3. Залучати органи самоврядування, батьків до роботи з підлітками.
2.4. Ознайомити батьків з результатами проведеного контролю та анкетування. Провести до 15.12 2020 р. класні батьківські збори з дотриманням протиепідемічних заходів
3.Практичному психологу Трийцятник Г.М.
3.1. Активізувати проведення соціально-психологічних досліджень як одного з видів превентивної роботи.
Постійно
3.2. Проводити корекційно-розвивальну роботу відповідно до свого досвіду роботи, рівня кваліфікації за програмами, які пройшли експертизу психологічного інструментарію.
Постійно
4.Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
4. З наказом ознайомити весь педагогічний колектив на нараді при директорові.
Директор школи: М.Трийцятник
З наказом ознайомлені: І.Цап Й.Зубкович
Г.Трийцятник Я.Рик І.Гніздовська
О.Малетич О.Матковська
УКРАЇНА
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТУРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Матківський навчально – виховний комплекс
«Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ст.-дошкільний навчальний заклад»
Турківської районної ради Львівської області
82563 с. Матків Турківський район Львівська область matkivskiynvk@ukr.net
_________________________________________________________________
Наказ
30.11 2020 р. 100-О
Про підсумки
класно-узагальнюючого
контролю в 5 класі
Згідно річного плану роботи школи, з метою вивчення процесу адаптації учнів 5 класу до навчання у школі другого ступеня та рівня професійної підготовленості вчителів до викладання у 5 класі, у жовтні – листопаді 2020 року мною було організовано контроль за освітнім процесом, роботою класного керівника Комарницької Л.Й.
В ході контролю була проведена робота:
-
Інструктивна нарада по організації й здійсненню класно-узагальнюючого контролю;
-
Відвідано й проаналізовано уроки у 5 класі та виховні заходи;
-
Проведено й проаналізовано результати контрольних робіт з основ наук;
-
Проведено перевірку учнівських зошитів з української, англійської, німецької мов, математики. зарубіжної літератури;
-
Перевірено щоденники;
-
Перевірено класний журнал з метою контролю над здійсненням учителями-предметниками поточного, тематичного контролю, об’єктивністю оцінювання знань;
-
Проведено діагностику рівня навченості з навчальних предметів;
-
Здійснено контроль за дозуванням домашнього завдання;
-
Проведено й проаналізовано результати психологічних досліджень
На початок навчального року в класі навчається 18 учнів: з них 8 дівчат та 8 хлопців, а один хлопчик та одна дівчинка навчаються за індивідуальною формою навчання вдома. 5учнів прийшли до школи із філіалу села Мохнате. У 4 класі їх навчали вчителі Лях М.К. та Сідак О.М. Всі учні з благополучних сімей, 1 учениця – напівсирота, 7 учнів – з багатодітних сімей, 6 із малозабезпечених.
Приймаючи учнів 5-го класу, педагогічний колектив був ознайомлений із результатами навчальної та виховної діяльності учнів у 4-му класі. Учні вчительки Лях М.К. не були згуртовані в колектив, не мали навичок організації навчальної діяльності. Процес адаптації був керований та створювалися сприятливі умови для розвитку кожної дитини, їх психологічної та соціальної комфортності .
Слід зазначити, що у початковій школі учні отримали середній, достатній та 2 учні - високий рівень знань з навчальних предметів, проявляють достатню активність під час проведення уроків, зацікавленість до нових предметів. Провідним видом діяльності більшості учнів є навчально-пізнавальна. Учні готові до сприйняття програмового матеріалу не лише під керівництвом вчителів, а й можуть працювати самостійно. Майже всі учні можуть переключатися з одного виду діяльності на інший. Учням подобаються уроки із завданнями практичного характеру, з елементами гри. Частина учнів не якісно виконують домашні завдання, не мають системи у підготовці усних завдань. 75% учнів 5 класу мають сформовані навички самостійної роботи: уміють знаходити потрібне в підручнику, виділяти головне, порівнювати, зіставляти, але деякі не вміють узагальнювати поданий вчителем матеріал, робити висновки.
Вчителька української мови і літератури та німецької мови Гніздовська І.Й., в системі проводить роботу по формуванню вмінь і навичок порівнювати, виділяти головне, давати повні відповіді на поставлені питання, аналізувати, робити висновки. Вчителька впроваджує національні ідеї на уроках української мови та літератури. Згідно програми проводиться повторення матеріалу вивченого в початковій школі з орфографії й пунктуації, своєчасно проводиться аналіз контрольних, творчих робіт. Вчителька володіє методикою побудови знань, на уроках застосовуються різні форми та методи роботи, котрі активізують учнів для сприйняття матеріалу, що вивчається, вчителька формує у п’ятикласників навички серйозної роботи з підручником, привчає точно, глибоко вивчати основний матеріал, чітко розділяти його на частини. І все ж окремі учні погано запам’ятовують, повільно реагують на зміну видів роботи.
На уроках математики вчителькою Рик Я.В. створено сприятливі умови для навчання та розвитку учнів. У процесі вивчення математики вчителька формує загально -навчальні вміння, культуру математичного мовлення, чіткість і точність думки. На уроках математики більшість учнів активні, правильно рахують, визначають порядок дій, але видно, що учні не зовсім швидко призвичаїлись до самостійної роботи, є проблеми у розв’язанні нестандартних ситуацій, що вимагають мислительської діяльності, часто допускають помилки через неуважність, погано усно рахують і чітко не знають табличку множення та ділення
На уроках англійської мови вчителем Височанським Р.І. здійснюється індивідуальний підхід до учнів. Через різний рівень підготовки та знань учнів застосовуються різні форми і методи. Інколи застосовує ігрові форми роботи. Не виконують домашн\і завдання, повільно читають, навіть не знають алфавіту деякі учні
На уроках фізичної культури вчителем Цапом І.С. здійснюється індивідуальний підхід до учнів, ураховуючи стан їхнього здоров’я, фізичного розвитку, здібностей. На кожній із частин уроку (підготовчій, основній, заключній) учитель диференціює навантаження й обсяг фізичних зусиль для кожної дитини, тримає на постійному контролі навантаження учнів протягом уроку. Він використовує на уроках різні форми і методи навчання, спрямовує діяльність учнів на практичне засвоєння програмового матеріалу.
На уроках зарубіжної літератури (вчителька Комарницька Л.Й.) широко використовуються різні форми і методи викладання матеріалу. Часто проводиться робота в групах, парах. Вчителька застосовує нестандартні уроки, що сприяє розвитку самостійності в учнів, уміння виконувати логічні дії: аналізувати, висловлювати судження, робити висновки, давати оцінки подіям, явищам, процесам.
Вчителькою природознавства Малетич О.В. ефективно використовується наочність, організовується повторення матеріалу, адже вчителька володіє методикою викладання предмету, враховує вікові психологічні особливості учнів, планує свою роботу так, щоб один вид роботи поступово переходив в інший, при цьому використовує колективні, групові та індивідуальні форми роботи.
Вчителькою музичного мистецтва Лях Н.О. подані усi вiдомостi про музику, поняття та терміни тiсно пов’язані з хоровим спiвом, слуханням, музикуванням, рухами пiд музику, творчістю в галузі музики і вивченням нотної грамоти.
Засвоєння учнями та оперування поняттями, що відповідають державним вимогам до рівня загальноосвітньої їх підготовки відповідають навчальній програмі, Засвоєння жанрово-стилiстичних, понять, знань музичної грамоти подавалися в цiкавiй,та доступнiй формi.
На уроках образотворчого мистецтва ( вчителька Матковська О.М.) відчувається вiдiрванiсть теорiї вiд практики, Не використовувалася наочність , не раціонально організована робота з підручником, зошитом, навчальним приладдям. Учні не виконують домашні завдання, роботи оцінені абияк, не відповідають календарному плануванню.
Результати контрольних робіт були такими:
К-сть учнів, що писали |
Предмет |
Написали на бали: |
||||||||||||
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
Середній бал |
||
13 |
природознавство |
|
|
|
|
2 |
|
3 |
1 |
2 |
4 |
1 |
|
8,3 |
13 |
англійська мова |
|
|
|
|
2 |
3 |
2 |
1 |
5 |
|
|
|
7,3 |
14 |
математика |
|
|
|
|
1 |
1 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
|
8,0 |
13 |
основи здоров’я |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
2 |
10 |
|
|
9,6 |
В ході класно-узагальнюючого контролю була проведена перевірка зошитів учнів з навчальних предметів, що підлягають оплаті. Метою перевірки було визначення: дотримання учнями класу єдиного орфографічного режиму, регулярність перевірки робіт вчителями-предметниками, об’єктивність виставлення оцінок, об’єм домашніх завдань.
Перевірка показала, що вчителями проводиться робота по виконанню учнями єдиного орфографічного режиму. Майже всі зошити охайно підписані, обгорнуті. Але записи в зошитах неохайні. Вчителі, які працюють в 5-му класі регулярно й об’єктивно перевіряють наявність і якість виконання класних і домашніх робіт, звертають увагу на низьку культуру записів, охайність ведення зошитів. Учні для виправлення помилок використовують у зошитах коректор, що є порушенням єдиного орфографічного режиму.
Щоденники учнів класний керівник Комарницька Л.Й. перевіряє щотижня, записуючи інформацію для батьків про стан навчально-виховного процесу учнів та заохочувальну інформацію про успішність учнів. В усіх щоденниках наявні підписи батьків. На невисокому рівні естетика записів розкладу та домашніх завдань. Розділ з інформацією про вчителів заповнено учнями з помилками..
Об’єм домашніх завдань з навчальних предметів не перевищує норму та відповідає віковим особливостям
За психологічними властивостями клас активний. Багато учнів колективу – лідери. Активні учні і в позакласній та навчальній роботі. При організації класних і загальношкільних заходів проявляють ініціативу, зацікавленість результатом спільної справи, разом переживають досягнення й прорахунки. Дітям подобається фізична праця, вміють трудитись й розділяти роботу серед однокласників. Беруть участь у трудових десантах по благоустрою території школи та села. У деяких учнів спостерігаються перепади настрою, самовпевненість переходить у сором’язливість. Постійної уваги потребують такі учні: Лях Ярина , Стегура Яна , Комарницький Анатолій.
Актив класу сформувався, але якості лідера притаманні Лазор Мар’яні, Батрин Діані та Бурчину Миколі.
Практичною психологинею Трийцятник Г.М. проведено дослідження щодо визначення характеру, адаптації п'ятикласників до навчання в школі другого ступеня, виявлення індивідуальних психолого-педагогічних характеристик, виявлення шкільної дезадаптації. Аналіз отриманих результатів доведено до відома класного керівника 5 класу та ознайомлено батьків п’ятикласників.
При вирішенні поставлених завдань отримано такі результати:
-
Вивчення темпераменту: холериків– 39 %; сангвініків - 22%; флегматиків – 22,%; меланхоліків – 17%.
-
Вивчення шкільної мотивації та адаптації: висока – 39%; позитивне відношення, але з перевагою зовнішньої мотивації – 32%, ігрова мотивація – 29 %; не сформованість мотиваційної сфери – 0%; негативне відношення до школи, дезадаптація – 0%.
-
Виявлення рівня пізнавальної активності: високий – 44%; середній – 31%; низький рівень – 25%.
На основі роботи, проведеної в рамках класно-узагальнюючого контролю, можна зробити висновки:
-
Вчителі, що викладають в 5-му класі добре володіють методикою викладання предмету, враховують вікові особливості учнів.
-
Вчителями - предметниками проводиться робота по формуванню загальнонавчальних та предметних умінь і навичок.
-
Степінь навченості учнів 5 класу з навчальних предметів – середній.
-
Навички свідомого читання сформовані в більшості учнів.
-
Об’єм домашніх завдань з предметів не перевищує норму.
Проводилось анкетування для визначення ставлення до навчання та вчителів учнями 5 класу. У ході анкетування, виявилось, що для 50% учнів – навчання в школі є обов’язком, для 50% - радістю; предмети, які подобаються – математика, німецька мова, фізична культура, трудове навчання, зарубіжна література, 30% учнів назвали всі предмети. Не подобається предмет:англійська мова. Ставлення до класного керівника – добре.
Виходячи з вищезазначеного,
НАКАЗУЮ:
-
Вчителям початкових класів продовжити роботу з розвитку організаційних вмінь шляхом використання спеціальних вправ, бесід.
-
Вчителям – предметникам продовжувати використання особистісно-орієнтовного підходу в навчанні, ширше впроваджувати форми та методи розвиваючого навчання. На уроках використовувати ігрові елементи, елементи інтерактивного навчання, ІКТ, наочність.
-
Раціонально використовувати урочний час.
-
Вчителям звернути увагу на конкретність і доступність домашніх завдань і вимагати від учнів чіткого їх виконання. Використовувати диференційоване домашнє завдання для учнів з різним рівнем навчальних досягнень.
-
Приділити особливу увагу учням, які мають низький рівень навчальних досягнень, враховуючи диференційоване навчання.
-
Класному керівнику 5-го класу Комарницькій Л.Й.:
6.1.Залучати органи самоврядування школи, батьків до роботи з учнями.
6.2.Ознайомити батьків із результатами проведеного контролю.
6.3.Ознайомити учнів з правилами щодо організації вільного часу, правил спілкування з однокласниками, батьками, дорослими.
6.4.Продовжувати роботу по залученню учнів до гуртків та позакласної діяльності.
6.5.Приділяти значну увагу згуртуванню класного колективу, формуванню позитивних моральних цінностей.
-
Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Директор: М.Трийцятник
Ознайомлені: Л.Комарницька Я. Рик О.Матковська
О.Малетич І.Цап Н.Білинська
Г.Трийцятник І.Гніздовська О.Матківська
УКРАЇНА
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТУРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Матківський навчально – виховний комплекс
«Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ст.-дошкільний навчальний заклад»
Турківської районної ради Львівської області
82563 с. Матків Турківський район Львівська область matkivskiynvk@ukr.net
_________________________________________________________________
Наказ
28.12 2020 р.
107-О
Про вивчення системи уроків
математики у 7 класі
Відповідно до плану роботи навчального закладу на 2020-2021 н. р. , плану проведення чергової атестації педагогічних працівників та з метою вивчення якості викладання математики протягом грудня 2020 року мною, директором НВК Трийцятником М.М. , вивчався стан викладання математики у 7 класі та система уроків з алгебри по темі «Формули скороченого множення. Розкладання многочлена на множники». Мета контролю: вивчити стан викладання, дотримання державних вимог щодо змісту, обсягу навчальних програм та рівня компетенції учнів з математики.
Математику у 7 класі викладає вчителька Матківська Я.Ю. , вчитель вищої кваліфікаційної категорії, «старший учитель» , стаж педагогічної роботи становить 52 роки.
У ході перевірки відвідано і проаналізовано 8 уроків, проведено контрольну роботу. Відповідно до мети контролю, аналізувалася така шкільна документація: календарні плани, поурочне планування, класний журнал, зошити, методичне та дидактичне забезпечення викладання предмету.
Календарно-тематичні плани складено відповідно до навчальних програм з урахуванням методичних рекомендацій МОНУ щодо викладання математики в 2020/2021 навчальному році. В планах передбачено проведення самостійних та контрольних робіт, що відповідає вимогам навчальних програм.
Поурочні плани відображають роботу вчителя з виконання державних програм, передбачають проведення індивідуальної та диференційованої роботи з учнями на уроці.
Вчителька Матківська Я.Ю. ефективно реалізує завдання математичної освіти, чітко визначає цілі та завдання уроку, оптимально підбирає методи та методичні прийоми, раціонально визначає тип уроку, планує дії, спрямовані на досягнення окреслених цілей.
Для створення активної пізнавальної діяльності учнів у навчальному процесі, вчителька на початку кожного уроку забезпечує позитивну емоційну установку, наприклад, повідомляючи цікаві факти з історії математичної науки, ставить епіграф або девіз уроку. Вчителька активно впроваджує у освітньому процесі інтерактивні технології. Перевірка знань здійснюється систематично, ведеться постійний контроль за розумінням змісту матеріалу. Про це свідчить достатня кількість оцінок у класному журналі. Журнал веде охайно, чітко, регулярно. Робочі зошити та зошити для контрольних робіт мають всі учні.
На уроках вчителька застосовує методи підтримки уваги учнів, використовує велику кількість цікавої інформації, схеми та таблиці, які допомагають розвитку вміння складання опорних конспектів. Вчителька використовує різні форми і методи навчання. Постійно активізує розумову діяльність учнів, залучає учнів до роботи з підручником. Нові знання закріплюються поетапно, в кінці уроку робляться узагальнюючі висновки. Ярослава Юліанівна вміє дозувати матеріал для учнів різних рівнів сприйняття матеріалу, розвиває самостійність та ініціативу учнів на уроці, урізноманітнює форми здобуття знань і перевірки домашнього завдання.
Мотивація учіння до набуття знань здійснюється різними засобами:
-
розкриття можливостей теми для випробування розумових сил учнів у процесі засвоєння знань;
-
опанування новими способами діяльності і на їх основі підвищення ефективності своєї навчальної діяльності;
-
зростання статусу учня в колективі; спілкування та сумісна діяльність учнів на уроках.
При проведенні уроків учителька використовує різноманітні форми і методи навчальної діяльності учнів:
-
створення атмосфери зацікавленості кожного учня у роботі всього класу;
-
стимулювання учнів до висловлювань;
-
використання різних способів виконання завдань;
-
моделювання життєвих ситуацій;
-
створення педагогічних ситуацій спілкування, обміну думками, які дозволяють кожному здобувачу знань проявити ініціативу, самостійність, винахідливість у способах роботи;
-
ситуацій взаємного навчання;
-
майстерно організовує роботу учнів з підручником, виконання дослідів, ведення спостережень;
-
створює ситуації для застосування учнями здобутих знань у їх життєдіяльності;
-
оцінює навчальну діяльність учнів не лише за кінцевим результатом, а й за процесом його досягнення.
Одним із головних завдань, яке розв’язує вчителька на уроках математики є розвиток в учнів мисленнєвої діяльності: умінь аналізувати, синтезувати, порівнювати, узагальнювати. Вчителька домагається максимально можливого засвоєння знань учнями безпосередньо на уроках.
Досвід творчої діяльності формується також через проблемний характер вивчення матеріалу, розв’язання творчих завдань, які потребують самостійного вирішення.
Важливим компонентом процесу навчання математики є контроль та оцінюванням навчальних досягнень учнів. Вчителька урізноманітнює форми контролю, практикує взаємоконтроль та самоконтроль навчальних досягнень учнів. Для контрольних робіт вона обирає таку форму, яка включає в себе тестові завдання, завдання на встановлення відповідностей, завдання з повним записом розв’язування – за зразком структури зошита з ЗНО. Учні використовують різні форми запису розв’язування задач, більшість – з використанням теоретико - множинної та логічної символіки, що свідчить про достатній рівень розвитку логічного мислення.
Наслідки вивчення стану викладання математики у навчальному закладі, результати проведеного моніторингу навчальних досягнень учнів свідчать про те, що вчителька Матківська Я.Ю. виявляє високий рівень професіоналізму, ініціативи, творчості, володіє інноваційними формами і методами організації навчально-виховного процесу. Її уроки є зразком правильного розуміння змісту навчальних програм з математики.
Підсумкову контрольну роботу з теми учні написали з такими результатами:
«7» - 2 учні; «8» - 1 учень; «9» - 3 учні; «10» - 1 учень; «11» - 3 учні. Два учні були відсутніми на контрольній роботі.
Виходячи із вищезазначеного,
НАКАЗУЮ:
-
Вважати рівень стану викладання математики в навчальному закладі - достатнім.
-
Вчительці математики, Матківській Я.Ю.:
2.1. Розробити комплекс заходів для учнів, які виявляють особливі успіхи у вивченні математики, з метою залучення їх до участі в предметних олімпіадах та конкурсах.
До 30.01.2021 р.
2.2 Активізувати роботу учнів, які навчаються нижче своїх можливостей.
3. Контроль за виконання даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Павлюха С.С..
Директор: М.Трийцятник
З наказом ознайомлені: С.Павлюх
Я.Матківська
Україна
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Матківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. – заклад дошкільної освіти
імені Валерія Марціва
Козівської сільської ради Стрийського району Львівської області
82563 с. Матків вул.. Пукеци,23 Стрийський район Львівська область
matkivskiyzzso@gmail.com
____________________________________________________________________________________
НАКАЗ
19. 03. 2021 року № 20-О
Про підсумки перевірки ведення
щоденників учнями 5-9 класів
На виконання річного плану роботи закладу освіти, з метою контролю за станом ведення щоденників учнями та за якістю перевірки їх класними керівниками , а також з метою підвищення рівня освітнього процесу і відповідальності учнів за навчання директором навчального закладу була проведена перевірка учнівських щоденників у 3-9 класах.
Мета перевірки був контроль таких аспектів:
- наявність у щоденниках розкладу уроків, відомостей про вчителів;
- заповнення титульної сторінки;
- регулярність записів домашніх завдань;
- систематичність перевірки щоденників класними керівниками;
- регулярність виставлення оцінок вчителями;
- контроль класних керівників за перевіркою щоденників батьками;
- охайність ведення щоденників.
Під час перевірки щоденників виявлено, що в 5 класі рівень ведення щоденників має задовільну оцінку. У класі 16 учнів, щоденники мають всі. Слід наголосити, що простежується систематичність контролю з боку класного керівника Комарницької Лідія Цосипівна, яка досконало перевіряє щоденники учнів, виправляє помилки в підписах титульних сторінок, ПІБ учителів тощо. Ведеться облік проведених бесід з попередження дитячого травматизму, є оголошення для батьків, в цілому простежуються підписи класного керівника та батьків, велика кількість поточних оцінок. Але у Кузана Степана щоденник має неохайний вигляд. У Красніцького Віталія немає підписів батьків за останній місяць .
Учні 6-го класу щоденники мають всі. Рик Ярослава Вікторівна виправила помилки на титульних сторінках. Контроль здійснює своєчасно. Стан ведення щоденників знаходиться на задовільному рівні. Улич Віталій не завжди своєчасно заповнює сторінки щоденника, майже не записує домашнє завдання, хоча класний керівник часто звертає письмовими зауваженнями на це увагу. У його щоденнику не вистачає великої кількості підписів батьків.
У 7-му класі щоденники мають всі учні. Більшість школярів бережливо та відповідально ставляться до своїх щоденників. Класний керівник Трийцятник Галина Миколаївна здійснює систематичний контроль щодо ведення щоденників учнями.
Гніздовська Іванна Йосифівна є молодим спеціалістом, четвертий рік роботи класного керівництва у 8 класі. У минулому навчальному році стан ведення щоденників мав незадовільний рівень. Що також можна пояснити не тільки відсутністю досвіду класного керівника, а й природними даними учнів класу. Більшість дітей абсолютно не підлягають контролю батьків, байдуже ставляться до навчання, а тому й не мають відповідального ставлення до шкільних речей, особливо щоденника. У класі 8 учнів, щоденники мають всі, крім Веклича Андрія. Нажаль, стан ведення щоденників у в цьому навчальному році залишається низьким. Систематично простежуються недоліки в роботі класного керівника з щоденниками учнів.
Не систематична робота з щоденниками простежується в роботі класного керівника 9 класу Цапа Ігора Станіславовича. Щоденники мають всі учні. Стан ведення знаходиться на задовільному рівні. Класний керівник стежить за результатами учнів та повідомляє про них батьків шляхом виставлення оцінок з усіх предметів за певний період на сторінки щоденників. Постійно ведеться облік проведених бесід з БЖД. Так у щоденнику Мельниковича Дмитра виявлено, що на деяких сторінках тижня взагалі немає ніяких записів, а класний керівник залишив свій підпис; аналогічна картина на наступних сторінках, де записи часткові, а підпис вчителя є. Оцінок в щоденниках учнів майже немає. Щоденники Матківського Віталія, Мельниковича Дмитра, Комарницького Рустама насичені великою кількістю помилок, на які ніхто не звертає уваги.
Виходячи з вищезазначеного,
НАКАЗУЮ:
1. Вказати на недостатній рівень виконання посадових обов’язків класними керівниками , вказаних у даному наказі, щодо перевірки ведення учнівських щоденників. Березень.
2. Зміст довідки та даного наказу детально обговорити на засіданні шкільного методичного об’єднання класних керівників.
Квітень. Трийцятник Г.М.
3. Учителям-предметникам систематично фіксувати в учнівських щоденниках одержані під час уроків оцінки учнів.
Постійно. Вчителі-предметники
4. Класним керівникам щотижнево здійснювати перевірку щоденників школярів, вимагати своєчасної перевірки від батьків та слідкувати за виставленням оцінок вчителями у щоденники, а також грамотним оформленням записів у щоденниках учнями закладу освіти.
Постійно. Класні керівники
5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою
Директор Михайло Трийцятник
З наказом ознайомлені: Г.Трийцятник
Україна
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Матківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст – заклад дошкільної освіти
імені Валерія Марціва
Козівської сільської ради Стрийського району Львівської області
82563 с. Матків вул.. Пукеци, 23 Стрийський район Львівська область
matkivskiyzzso@gmail.com
____________________________________________________________________________________
Наказ
11.06 2021 54-О
Про виконання освітніх програм
закладу освіти за 2020/2021 н. р.
Відповідно до ст. 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», наказу Міністерства освіти і науки України від 30.03.2020 року № 463 «Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році», листа Міністерства освіти і науки України від 27.04.2021 року № 1/9-218 щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2020/2021 навчального року, плану роботи Матківського ЗЗСО І-ІІ ст. – ЗДО на 2020/2021 навчальний рік, рішення педагогічної ради ( протокол № 13 від 11.06 2021 року) та з метою здійснення контролю за виконанням навчальних планів та освітніх програм поточного навчального року директором закладу освіти було перевірено та проаналізовано:
-
кількість годин, відведених на вивчення предметів за навчальними програмами,
-
відповідність вивчення навчального матеріалу календарному плануванню,
-
розподіл навчального матеріалу,
-
оцінювання результатів навчальних досягнень здобувачів освіти.
-
здійснено перевірку календарних планів, класних журналів, журналів факультативних та індивідуальних занять, зошитів для контрольних робіт.
Перевіркою виявлено, що всі вчителі працювали відповідно до державних навчальних програм, затверджених Міністерством науки і освіти України та складених за ними календарних планів. На виконання плану роботи школи на 2020/2021 навчальний рік та з метою здійснення експертизи виконання робочого навчального плану та навчальних программ із навчальних предметів інваріативної та варіативної складових проведено співбесіди з учителями . Під час перевірки зверталась увага на якість і своєчасність виконання навчальних програм, зміст програмового матеріалу з кожної теми і запис виконання його в класному журналі, проведення передбаченого мінімуму контрольних, практичних, лабораторних робіт, тематичного оцінювання навчальних досягнень, умінь та навичок учнів, уроків позакласного читання та розвитку мовлення, обов’язкових практичних робіт з фізики, хімії, біології, використання міжпредметних зв’язків.
Календарне планування вчителів - предметників складалось на основі робочого навчального плану, який погоджений педагогічною радою. Протягом навчального року вчителями вносились корективи до календарних планів так як на виконання Листа Міністерства освіти і науки України від 12.10.2020 року за № 1/9-575 « Про вжиття організаційних заходів та протидії розповсюдження COVID-19» та наказів по школі у зв’язку із переходом на дистанційну форму роботи. З метою якісного дистанційного навчання та виконання навчальних програм вчителями було внесено зміни до календарно-тематичного планування. Визначено теми для самоопрацювання, теми для відео-уроків чи телевізійних відео-уроків. Вносились зміни у розклад проведення уроків з метою уникнення перевантаження учнів. Вносились корективи щодо обсягу класних та домашніх завдань. Систематично здійснювалась перевірка знань учнів з використанням платформи ZOOM, VIBER, HUMAN.
За результатами перевірки встановлено, що навчальні плани і програми за 2020/2021 навчальний рік з усіх предметів інваріантної та варіативної частини навчального плану виконано за змістом.
Учителі початкових класів провели необхідну кількість контрольних робіт, видів перевірки з української мови та математики відповідно до вимог навчальних програм та критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України.
Пріоритетним завданням викладання української мови є формування в учнів компетентностей, комунікативно доцільно й виправдано користуватися засобами мови в різних життєвих ситуаціях і сферах спілкування з дотримуванням норм українського етикету. Вчителі намагались забезпечити виконання цих завдань під час дистанційного навчання за допомогою письмових форм роботи. Під час виконання завдань вчителями був налагоджений зворотній зв’язок з учнями. Уроки проводились в онлайн-режимі. Учителі дотримувалися вимог програми при написанні контрольних робіт, творів, переказів, проведення уроків зв’язного мовлення, уроків з літератури рідного краю. Вони проводили оцінювання навичок мовленнєвої діяльності, говоріння, читання згідно вимог навчальної програми з української мови.
Учителі англійської мови провели контрольні перевірки навичок письма, говоріння, читання, аудіювання у кінці семестрів.
Учителями математики здійснювалось викладання навчального матеріалу послідовно. Учителі географії, біології, хімії, виконали передбачену програмою кількість практичних, лабораторних, контрольних робіт (одна на семестр). З історії та інших суспільних предметів проводились уроки узагальнення та корекції знань. Вони проводились як в усній так і письмовій формі, у вигляді тестування, дискусій, фронтального опитування. З усіх предметів здійснюється тематичне оцінювання навчальних досягнень, умінь та навичок учнів. Кількість тематичних оцінювань відповідає вимогам навчальних програм.
Учителем фізичної культури Цапом І.С. навчання здійснювалось за навчальними модулями, які затверджені навчальним планом. При виставленні тематичного балу вчитель враховував всі види навчальної діяльності, а також виконання відповідних нормативів.
З трудового навчання (вчителька Малетич О.В.) учні опановували матеріал згідно обраних об’єктів проектно-технологічної діяльності. Тематичні оцінки виставлялись відповідно за теоретичний та практичний матеріал.
Згідно з планом внутрішнього контролю, директором ЗО перевірялись календарні плани вчителів-предметників: до уваги бралися загальна кількість уроків, кількість тематичних оцінювань, контрольних, лабораторних, практичних робіт.
Учителі школи при оформленні класних журналів дотримувалися вимог відповідних нормативних документів.
Здобувачі освіти 4-9 - х класів мають достатню кількість поточних оцінок, підсумкове оцінювання (тематичне, семестрове та річне) здійснене з усіх предметів відповідно до плану. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 30.03.2020 року № 463 «Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році» учні 4-го та 9-го класу звільнені від проходження державної підсумкової атестації. Усі здобувачі освіти оцінені та переведені на наступний рік навчання.
Враховуючи те, що у навчальному році було 35 навчальних тижнів та відповідна кількість годин навчальної практики і екскурсій у 1-8 класах директором навчального закладу виявлено, що з деяких предметів не вистачає кількості годин (позначено знаком « - « у таблиці ) , або проведено більше уроків, як передбачено навчальним планом ( позначено знаком «+» ).
Навчальні предмети |
Кількість годин на тиждень у класі |
|||||||
1-А |
1-Б |
2-А |
2-Б |
3-А |
3-Б |
4-А |
4-Б |
|
8 учнів |
4 учні |
7 учнів |
3 учні |
6 учнів |
5 учнів |
7 учнів |
4 учні |
|
Українська мова |
-8 |
-8 |
-5 |
-8 |
+6 |
+2 |
-17 |
-8 |
Англійська мова |
-2 |
0 |
-5 |
-6 |
-5 |
-7 |
-1 |
-2 |
Математика |
+1 |
-2 |
-7 |
-2 |
-7 |
-4 |
-5 |
-1 |
Я досліджую світ |
-6 |
-9 |
+5 |
-5 |
+2 |
0 |
-3 |
+2 |
Мистецтво |
0 |
0 |
-4 |
+1 |
-1 |
+1 |
||
Фізична культура |
-7 |
-2 |
-4 |
-2 |
-7 |
-5 |
-7 |
-2 |
Інформатика |
-2 |
-1 |
-2 |
-2 |
-1 |
-1 |
||
Основи здоров’я |
-1 |
+1 |
+1 |
|||||
Образотворче мистецтво |
+2 |
-1 |
||||||
Музичне мистецтво |
-2 |
0 |
Освітні галузі |
Навчальні предмети |
Кількість годин на тиждень у класах |
||||
Клас |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
|
Кількість учнів |
16+2 |
10 |
12 |
8 |
12 |
|
Мови і літератури |
Українська мова |
-4 |
-4 |
-3 |
+2 |
-1 |
Українська література |
0 |
-4 |
-1 |
-2 |
-1 |
|
Англійська мова |
-10 |
-3 |
-5 |
0 |
-1 |
|
Німецька мова |
-1 |
-2 |
0 |
+6 |
-5 |
|
Зарубіжна література |
-1 |
-1 |
+2 |
0 |
-1 |
|
Суспільствознавство |
Історія України |
+2 |
+2 |
0 |
0 |
0 |
Всесвітня історія |
0 |
+1 |
-2 |
|||
Правознавство |
-1 |
|||||
Мистецтво* |
Музичне мистецтво |
-2 |
+1 |
-2 |
||
Образотворче мистецтво |
0 |
-1 |
-1 |
|||
Мистецтво |
0 |
-1 |
||||
Математика |
Математика |
-3 |
-6 |
|||
Алгебра |
-1 |
-1 |
-5 |
|||
Геометрія |
-1 |
-3 |
0 |
|||
Природознавство |
Природознавство |
+2 |
||||
Біологія |
-2 |
-1 |
0 |
-3 |
||
Географія |
+1 |
+2 |
+1 |
-1 |
||
Фізика |
0 |
+1 |
-6 |
|||
Хімія |
0 |
0 |
-2 |
|||
Технології |
Трудове навчання |
-2 |
+3 |
0 |
-1 |
0 |
Інформатика |
0 |
0 |
-1 |
-3 |
-1 |
|
Здоров’я і фізична культура |
Основи здоров’я |
+1 |
-1 |
+3 |
+1 |
-1 |
Фізична культура |
-8 |
-4 |
-2 |
-3 |
-7 |
|
Додаткові години |
Основи християнської етики |
0 |
-1 |
-1 |
+1 |
-1 |
Креслення |
0 |
0 |
||||
Психологія |
0 |
-2 |
Це означає, що заступником директора навчального закладу Павлюхом С.С. проведена недостатня роз’яснювальна робота з педагогами та не проаналізовано виконання навчальних планів і програм перед складанням планів навчальних екскурсій та навчальної практики.
1. Виходячи з вище зазначеного,
НАКАЗУЮ:
1.Вважати виконаними за змістом навчальні програми і плани з усіх предметів інваріантної та варіативної частини робочого навчального плану за 2020/2021 навчальний рік.
2.Усім учителям школи:
2.1. Планувати навчальний матеріал з усіх предметів варіативної і інваріантної складових навчального плану передбачивши:
- відповідність вивчення навчального матеріалу календарному плануванню;
- послідовність вивчення навчального матеріалу і дотримання кількості годин, визначених програмою на кожну тему;
- виконання згідно вимог навчальних програм контрольних робіт, лабораторних, практичних робіт інших видів контролю.
Постійно
3. Заступникам директора з освітньої роботи контролювати виконання навчальних програм.
Протягом навчального року
4. Головам методичних об’єднань обговорити на нарадах у серпні питання про виконання освітніх програм за 2020-2021 н. р.
5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
Директор ЗО: Михайло Трийцятник
Ознайомлені: О.Сідак І.Цап
І.Гніздовська Я. Рик Л.Комарницька
Україна
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Матківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. – заклад дошкільної освіти
імені Валерія Марціва
Козівської сільської ради Стрийського району Львівської області
82563 с. Матків вул.. Пукеци,23 Стрийський район Львівська область
matkivskiyzzso@gmail.com
____________________________________________________________________________________
Наказ
11.06 2021 56-О
Про нагородження учнів похвальними
листами та грамотами
Відповідно до Положення про заохочення та відзначення учнів Матківського ЗЗСО І-ІІ ст. – ЗДО ім. В.Марціва Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» нагороджуються учні 3-9-х класів, які мають високі досягнення (10-12 балів) з усіх предметів за відповідний навчальний рік. Похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів» нагороджуються випускники навчальних закладів, які досягли
особливих успіхів у вивченні одного чи декількох предметів (не менше як 12
балів). Такою нагородою відзначаються насамперед переможці міжнародних,
III, IV етапів всеукраїнських конкурсів, олімпіад, змагань. Грамотою «За високі досягнення у навчанні» нагороджуються учні 3-9-х класів , які мають високі досягнення (10-12 балів) та допускається 9 балів з одного предмета за відповідний навчальний рік. Відповідно до рішення педагогічної ради ( протокол № 12 від 24.05 2021 р.) і виходячи із вищесказаного,
НАКАЗУЮ:
1. Нагородити учнів школи , які досягли високих успіхів у навчанні на рівні 10-12 балів за підсумками 2020/2021 навчального року, похвальними листами «За високі досягнення у навчанні»:
- Анастасина Назара, учня 4-А класу;
- Павка Ігоря, учня 9 класу;
- Гніздовську Мар’яну, ученицю 9 класу;
- Надич Діану, ученицю 9 класу.
2. Нагородити грамотою «За високі досягнення у навчанні» учнів, які
досягли високих успіхів у навчанні на рівні 10-12 балів та 9 балів з одного
предмета за підсумками 2020/2021 навчального року:
- Білинського Мар’яна, учня 4-А класу;
- Височанського Назара, учня 4-А класу;
- Лазор Мар’яну, ученицю 5 класу;
- Височанську Анастасію, ученицю 7 класу;
- Височанського Назарія, учня 9 класу.
3. Похвальні листи та грамоти вручити даним учням на святі «Останнього дзвоника».
4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
Директор ЗО: Михайло Трийцятник
Україна
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Матківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст. – заклад дошкільної освіти
імені Валерія Марціва
Козівської сільської ради Стрийського району Львівської області
82563 с. Матків вул.. Пукеци,23 Стрийський район Львівська область
matkivskiyzzso@gmail.com
____________________________________________________________________________________
Наказ
14.06 2021 року 58 – О
Про перевід учнів 1-8 класів
на наступний рік навчання
Відповідно до Законів України «Про освіту» , «Про повну загальну середню освіту», рішення педагогічної ради (протокол № 13 від 11.06 2021 року)
НАКАЗУЮ:
1. Перевести на наступний рік навчання таких учнів:
У другий клас
Гніздовську Марію
Ільницьку Аліну
Ільницьку Христину
Лазор Вероніку
Лях Дарію
Матківського Іллю
Мельниковича Олександра
Комарницького Юрія
Батрина Мар яна
Білинську Марію
Малетич Марію
Міньковича Вадима
У третій клас
Василечко Яну
Веклича Івана
Веклич Іванну
Лазора Артема
Мадиняк Ангеліну
Матковську Людмилу
Шестакову Анастасію
Бурчин Інесу
Матківського Володимира
Чичерського Дмитра
У четвертий клас
Анастасина Дмитра
Гнатишина Артура
Гніздовську Яну
Данилевича Івана
Матківську Ангеліну
Созанську Марію
Батрина Василя
Білинського Михайла
Улича Богдана
Зубкович Марію
Ільницьку Софію
У п’ятий клас
Анастасина Назара
Білинського Маряна
Височанського Назара
Данилевича Сергія
Мельникович Ларису
Фединця Євгена
Шестакова Андрія
Ільницьку Василину
Малетича Святослава
Марусяк Ангеліну
Коваль Валентину
У шостий клас
Батрин Діану
Бурчина Миколу
Білинського Дениса
Веклич Антоніну
Ільницького Андрія
Комарницького Анатолія
Красніцького Віталія
Кузана Степана
Лазор Маряну
Лях Ярину
Мадиняк Вікторію
Малетич Софію
Надич Аліну
Павка Марка
Созанського Івана
Стегуру Яну
Ільницького Василя
Ільницьку Василину
У сьомий клас
Батрин Тамілу
Василечко Марію
Василечко Тетяну
Гніздовську Діану
Ковача Сергія
Кузана Дмитра
Матківського Євгена
Мельникович Маряну
Мельниковича Павла
Надич Василину
Улича Віталія
У восьмий клас
Височанську Анастасію
Височанську Діану
Гнатишина Богдана
Ільницьку Валентину
Комарницького Михайла
Лазора Івана
Марусяка Романа
Матківську Наталію
Матківського Юрія Мих
Матківського Юрія Анатол
Стегуру Андрія
Шестакова Олександра
У дев’ятий клас
Білинського Андрія
Веклича Андрія
Веклич Маряну
Височанського Василя
Зубковича Андрія
Ільницького Дмитра
Улича Івана
Шестакова Василя
2. Класним керівникам впорядкувати особові справи учнів, зробивши відповідні записи.
3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою
Директор закладу освіти: Михайло Трийцятник