Міжшкільний логіко-математичний турнір “QR - квест”!

Date: 9 листопада 2023 о 11:40, Refreshed 19 листопада 2023 о 19:18
592 view

9 листопада у Матківському ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО ім. В. Марціва відбувся міжшкільний логіко-математичний турнір “QR - квест”
Дві команди школярів 6-9 класів з двох шкіл на 10 тематичних локаціях змагалися в уважності, вмінні логічно мислити та застосовувати просторову уяву.
У турнірі взяли участь 2 команди: Матківського ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО ім. В. Марціва та Красненського ЗЗСО.
Розпочався захід із ранкових зустічей-конкурсу «Привітання». Запитання та завдання знаходиться на фруктових льодяниках. Питання – практичні, покликані розвивати фантазію, уяву, мовлення, увагу, розуміння свого емоційного стану і вміння його виразити словами.
Конкурс «Давайте знайомитись» У конкурсі брали участь всі члени команд. Учасники ставали у коло по черзі (через одного учасника з іншої команди). Умова конкурсу: гравці називають ряд натуральних чисел 1, 2, 3, …
Передаючи один одному ЦИРКУЛЬ . Але замість чисел які діляться на 3 або у своєму запису мають цифру 3, назвали своє ім’я. Хто помилився виходив з гри, а команди починали лічбу спочатку. Конкурс продовжується до тих пір , поки у колі не залишиться одна особа.
Перед проведенням математичного квесту учні Матківського ЗЗСО І-ІІ ст. показали сценку "Домашнє завдання ". В самому QR-квесті учасники повинні були відсканувати QR -код в якому було завдання і загадка про розміщення наступного QR -коду.
На тематичних локаціях учасників очікували:
– кросворди;
– арифметичні задачі на логічне мислення та кмітливість;
– пошук різного виду закономірностей;
– знаходження спільних ознак предметів/виключення зайвих;
– упорядкування чисел.
Завершився турнір "Смачною перервою", заходивши до кабінетуткожному учаснику офіціант запропонував обрати серце певного кольору. Червоний колір означав оптимізм, гарний настрій; жовтий колір - пізнання істини; синій колір - душевний підйом. З таким настроєму учасники завершили міжшкільний логіко-математичний турнір “QR - квест” і церемонією нагородження грамотами та запальними українськими танцями.
День пройшов захоплююче, на одному диханні, цьому допомогла командна і злагоджена робота вчителів та учнів.
Міжшкільний логіко-математичний турнір “QR - квест” провели вчителі Матківського ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО ім. В.Марціва - вчителька математики та інформатики Ярослава Рик та вчитель інформатики та математики Микола Марканич та вчителі Красненського ЗЗСО - вчителька математики Ольга Білинська та вчителька інформатики та математики Василина Шулюк. Дякуємо педагогам за творчість, креативність та вміння захоплювати своїм предметом, учням за бажання працювати, зацікавленість, згуртованість та взаємоповагу, самостійність і підтримку.

Comments:
Only authorized users can leave comments.